کد خبر: ۳۱۵۱۹
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۸ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
رئیس اورژانس شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: جوان حدود 33 ساله‌ای در حاشیه شهر شاهین‌شهر بین اتوبان اصفهان تا مسکن مهر این شهر براثر حمله دسته‌جمعی سگ‌های ولگرد به‌ شدت مصدوم شد و در دم جان باخت.
قلم‌نیوز:سعید جعفری امروز در شاهین‌شهر اظهار کرد: جوان حدود ۳۳ ساله‌های در حاشیه شهر شاهین‌شهر بین اتوبان اصفهان تا مسکن مهر این شهر براثر حمله دسته‌جمعی سگ‌های ولگرد به‌شدت مصدوم شد و در دم جان باخت.

رئیس اورژانس شهرستان شاهین‌شهر و میمه خاطرنشان کرد: بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد فرد فوت‌شده پیش از حمله از شدت ترس بیهوش می‌شود و سگ‌های ولگرد جسد فرد فوت‌شده را پاره‌پاره می‌کنند.

وی به مورد دیگری که هفته گذشته در مناطق حاشیه‌ای مسکن مهر شاهین‌شهر اشاره کرد که متأسفانه یکی از افراد معتاد به زمین خالی از سکنه می‌رود و در حالی که دچار بیش‌مصرفی مواد مخدر(اوردوز) شده بود با حمله سگ‌های ولگرد به‌ شدت مصدوم می‌شود.

جعفری در پایان این نکته را یادآوری کرد که نگرانی اهالی مسکن مهر شاهین‌شهر این است که سگ‌های ولگرد حاشیه شهر به نحوی از این منطقه دور شوند. به گفته ساکنان محلی اغلب  معتادین برای مصرف مواد مخدر به اراضی خالی از سکنه مسکن مهر می‌روند و با خطر مرگ حمله سگ‌های ولگرد مواجه می‌شوند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: