کد خبر: ۲۷۷۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۷ - ۱۰ دی ۱۳۹۹
ابتلای ۱۱ هنرمند مصری به کرونا در طول سه روز موجب نگرانی برای ادامه ساخت سریال های رمضانی در این کشور شده است.
قلم‌نیوز:در طول ۷۲ ساعت گذشته ۱۱ بازیگر، کارگردان، تهیه کننده و نویسنده مصری که در حال ساخت سریال بودند به کرونا مبتلا شده اند.

منابع خبری مصری اعلام کرده اند که هنرمندانی که در روز های اخیر به کرونا مبتلا شده اند در قرنطینه به سر برده و وضعیت سلامتی شان نگران کننده نیست.
از زمان ظهور بیماری کرونا در مصر، تعدادی از هنرمندان به این ویروس مبتلا و تعدادی نیز جان خود را از دست داده اند.

ابتلای چندین بازیگر در مدتی کوتاه، سازندگان سریال های مناسبتی ماه رمضان در مصر را با بحرانی جدی مواجه کرده است.

کرونا باعث شده تا برخی از سریال های مصری با توقف در ساخت مواجه شوند. محمد سامی، کارگردان مصری که یک سریال را برای ماه رمضان آینده می سازد، پس از ابتلایش به کرونا ساخت سریالش را تا زمان بهبودی اش متوقف کرده است.
محمد مختار، فیلم  ساز مصری نیز که برای ساخت فیلمش باید صحنه هایی را در کشور های مختلف فیلم برداری می کرد، با تشدید بحران کرونا ساخت فیلمش را متوقف کرده است.
اتحادیه بازیگران مصر  نیز در پی ابتلای بازیگران بیانیه ای را صادر کرد و از شرکت های سازنده فیلم و سریال ها خواسته است تا با رعایت تمام اصول بهداشتی و قواعد پیشگیرانه، از جان هنرمندان در برابر این ویروس مرگبار محافظت کنند.

اشرف زکی، رییس اتحادیه بازیگران مصر در گفت و گو با یک شبکه ماهواره ای عنوان کرده است که موج دوم بیماری کرونا شدیدتر از موج اول آن است.

او همچنین ابتلای بازیگران به کرونا در پی بازی در سریال ها را رد و عنوان کرده است که زندگی شخصی و دیگر فعالیت های اجتماعی آنان باعث ابتلایشان به کرونا شده است.

اشرف زکی در این گفت و گو اظهار کرده که با تمام بازیگرانی که به کرونا مبتلا شده اند، تماس گرفته و جویای حالشان شده است. به گفته زکی حال این هنرمندان مصری خوب است و آن ها به زودی سلامتی شان را باز می یابند.

نماینده اتحادیه بازیگران مصر نیز عنوان کرده است که اتحادیه برای رعایت اصول بهداشتی به شرکت های تولیدکننده فیلم و سریال اخطار می دهد اما نمی تواند آن ها را وادار به توقف تصویربرداری کند و این موضوعی است که دولت مصر باید درباره آن تصمیم بگیرد.

در طول روزهای گذشته ۴ خبرنگار مصری نیز به کرونا مبتلا شده اند.

مصر این روزها با موج دوم کرونا دست و پنجه نرم می کند و تعداد مبتلایان به کرونا در این کشور رو به افزایش است.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: