کد خبر: ۲۷۲۱۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۷ - ۲۷ آذر ۱۳۹۹
در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا، یحیی گل‌محمدی باید از بین میلاد سرلک و کمال کامیابی‌نیا یک بازیکن را در ترکیب پرسپولیس به بازی بگیرد.
قلم‌نیوز:چند سالی می‌شود هواداران پرسپولیس دو چهره ثابت را در قلب خط میانی خود می‌بینند و این منطقه را یکی از باثبات‌ترین خطوط خود می‌دانند. جایی که کمال کامیابی‌نیا و احمدنوراللهی در آن همیشه فیکس بودند و البته گاهی اوقات محسن ربیع‌خواه هم زمانی که احمد نور سرباز بود یا کتف کمال سرجایش نبود بازی می‌کرد. خرید میلاد سرلک در پنجره تابستانی این توازن را به هم زده و فیکس بازی کردن و نمایش خوبش باعث شده خیال کامیابی‌نیا و نوراللهی بابت بازی کردن خیلی راحت نباشد.

حالا یحیی گل‌محمدی نیز برای انتخاب یکی از این دو برای حضور در ترکیب اصلی بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا دچار تردید شده است. گفته می‌شود شانس کمال کامیابی‌نیا برای بازی کردن برابر اولسان کمی بیشتر از میلاد سرلک است. کامیابی‌نیا تجربه بسیار بالایی داشته و در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا توانست با زیرکی ماشاریپوف ستاره پاختاکور ازبکستان را از زمین اخراج کند. همین تجربه فراوان کمی کفه ترازو را برای بازی کردن در فینال آسیا به سود کامیابی‌نیا سنگین می‌کند اما... میلاد سرلک را هم دست کم نگیرید. او نه تنها در آخرین بازی پرسپولیس در لیگ برتر برابر شهرخودرو فیکس بازی کرد و کامیابی‌نیا را روی نیمکت نشاند بلکه در آن دیدار موفق به گلزنی شد. شماره ۱۰ جدید پرسپولیس در بازی‌سازی و گردش توپ نیز توانایی بیشتری نسبت به کمال کامیابی‌نیا دارد.

باید تا روز بازی فینال منتظر ماند و دید بالاخره یحیی گل‌محمدی تجربه کمال را انتخاب می‌کند یا گلزنی و قدرت بازی‌سازی میلاد سرلک را؟
منبع: خبر آنلاین
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: