کد خبر: ۲۶۰۵۳
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۹ - ۲۷ آبان ۱۳۹۹
با فسخ شدن قرارداد باشگاه استقلال با شرکت آل‌اشپورت، این برند آلمانی خواهان غرامت از آبی‌پوشان پایتخت است.

قلم‌نیوز:برند لباس باشگاه استقلال برای فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر مشخص نیست. باشگاه استقلال چندی پیش با شرکت آل‌اشپورت قطع همکاری کرد و این اتفاق در حالی صورت گرفت که باشگاه با این شرکت قرارداد داشت.

طبق پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، باشگاه استقلال با اصلاحاتی در قرارداد، توانسته بود برای فصل آینده لباس‌های رده‌های پایه را نیز از شرکت آل‌اشپورت دریافت کند و ۲ میلیارد تومان پرداختی داشته باشد و پیراهن‌های هواداری را هم برای این باشگاه فراهم آورد اما با تصمیم مدیران باشگاه استقلال، قرارداد آبی‌ها با این شرکت فسخ شد و بنا بر ادعای مدیران آل‌اشپورت قرار است باشگاه استقلال با جرایم قابل توجهی روبرو شود.

وحید جعفری، نماینده آل‌اشپورت در خاورمیانه، درباره قرارداد این برند با باشگاه استقلال گفت:‌ ما یک قرارداد سه ساله با آقای فتحی داشتیم. یکسری مشکلات در سال اول قرارداد به وجود آمد که مانع ادامه همکاری ما شد. این مشکلات از سوی باشگاه استقلال از جمله نپوشیدن پیراهن ما توسط دروازه‌بان این تیم و سرمربی وقت استقلال بود. طی نشستی که با آقای سعادتمند داشتیم، ما این مشکلات را به نفع باشگاه استقلال حل کردیم و می‌خواستیم قرارداد خود را ادامه دهیم.

او ادامه داد: وقتی که آقای سعادتمند رفتند، ورق برگشت و نمی‌دانیم چه اتفاقی افتاد که مدیران پیگیر قراردادی که منعقد شد نبودند. قرارداد مشخص است و ما آمادگی انجام تعهدات پیرو قرارداد را داشته‌ایم و اعلام کردیم که در چارچوب قرارداد قرار بود اقدامات لازم را انجام دهیم.

جعفری در پایان گفت: ما از طریق مراجع قانونی حق خود را مطالبه خواهیم کرد. اعدادی که در رسانه‌ها منتشر می‌شود می‌تواند بیشتر یا کمتر شود اما در نهایت دادگاه مبلغ جریمه را مشخص می‌کند. با توجه اینکه باشگاه استقلال بدون هیچ دلیلی این قرارداد را فسخ کرده، پیگیری خود را انجام خواهیم داد تا حق ما در این خصوص ضایع نشود. این تخلف می‌تواند منجر به جرایم سنگینی شود.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: