کد خبر: ۲۱۷۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۱ - ۰۲ مرداد ۱۳۹۹
اطلاعیه مهم سازمان سنجش
سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه‌ای با بیان اینکه روزهای برگزاری کنکور ۹۹ به ۳ روز افزایش یافته است این روزها را اعلام کرد.

قلم‌نیوز:پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به منظور مساعدت و همراهی بیشتر با داوطلبان و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله ایجاد فرصت مناسب برای ضدعفونی کردن فضا، امکانات و تجهیزات از سوی حوزه‌های برگزاری آزمون و همچنین به منظور جلوگیری از تراکم جمعیتی داوطلبان در حوزه‌ها برای کاهش حداکثری انتشار ویروس کرونا، این سازمان در راستای تدابیر اتخاذ شده جهت ارتقای ایمنی حوزه‌ها و به تبع آن داوطلبان اقدام به افزایش روزهای برگزاری آزمون از ۲ روز به ۳ روز (از پنجشنیه ۹۹/۰۵/۱۶ لغایت شنبه ۹۹/۰۵/۱۸) نموده است. به عبارتی آزمون رشته‌های امتحانی شناور (رشته‌های امتحانی دوم) از عصر روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۰۵/۱۶ به صبح شنبه مورخ ۹۹/۰۵/۱۸ منتقل گردیده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: لذا از داوطلبان تقاضا می‌شود با توجه به زمان اعلام شده و همچنین سایر جزئیات و اطلاعاتی که در اطلاعیه پرینت کارت شرکت در آزمون که در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۶ در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر می‌گردد در جلسه آزمون شرکت کنند.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: