کد خبر: ۲۱۱۸۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - ۱۸ تير ۱۳۹۹
بیش از ۴۰ واحد صنفی متخلف به دلیل فروش لباس‌های نامتعارف پلمب شدند. به گفته معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ این واحد‌های صنفی اقدام به عرضه و فروش لباس‌های نامتعارف نظیر مانتو‌های نامناسب و ... کرده بودند.
قلم‌نیوز:  معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب بیش از ۴۰ واحد صنفی متخلف به دلیل فروش لباس‌های نامتعارف خبرداد.

سرهنگ نادر مرادی با اشاره به اجرای طرح نظارت بر واحد‌های صنفی تولید و عرضه‌کننده پوشاک اظهارکرد: پوشش تجلی و نماد هویت بومی و ملی جامعه است و بر همین اساس پوشاک و لباس نامناسب تاثیر بسزایی در فرهنگ و ملیت یک جامعه دارد، در همین راستا نیز معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ طرخ نظارت بر واحد‌های صنفی مربوط را در دستور کار قرار داد.

وی افزود: در جریان اجرای این طرح از بیش از ۲۵۰ واحد صنفی بازدید شد که به بیش از ۱۰۰ مورد اخطار داده شد و بیش از ۴۰ واحد نیز پلمب شدند. همچنین به حدود ۲۰۰ واحد تذکر داده شد.

به گفته مرادی این واحد‌های صنفی اقدام به عرضه و فروش لباس‌های نامتعارف نظیر مانتو‌های نامناسب و ... کرده بودند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با قدردانی از همراهی خوب صنوف در اجرای این طرح گفت: خوشبختانه اکثریت صنوف همراهی خوبی با پلیس داشته و دستورالمعل‌ها و تاکیدات صنف خود را به درستی رعایت می‌کنند در موارد معدودی هم که تخلفی مشاهده شود، پلیس ابتدا تذکر داده و سپس در صورت بی‌توجهی به تذکر اقدام به برخورد با آن خواهد کرد.

وی اضافه کرد: اجرای این طرح در پایتخت ادامه خواهد داشت و ماموران از واحد‌های مختلف صنفی بازدید خواهند کرد.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: