کد خبر: ۴۵۰۶۰
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۱

تبریک شهردار تهران به رئیس‌جمهور برای کسب اعتماد اکثریت مردم

علیرضا زاکانی شهردار تهران با صدور پیامی ضمن تبریک به مسعود پزشکیان برای انتخاب به عنوان نهمین رئیس‌جمهور، از حضور پرشور مردم در انتخابات تقدیر کرد.

به گزارش قلم نیوز و به نقل از شهر، علیرضا زاکانی با صدور پیامی از حضور شکوهمند مردم ایران در دومین مرحله از چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تقدیر کرد.

در متن پیام شهردار تهران آمده است:

« (میزان رای ملت است) امام خمینی (ره)

اکنون که به مدد الهی و با رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی وبامشارکت شکوهمند مردم عزیز ایران، در انتخابات ریاست جمهوری برگ زرین دیگری در تاریخ مردم سالاری دینی رقم خورد، شکر گزار درگاه الهی و سپاسگزار هموطنان عزیز هستم که به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی پاسخ مثبت دادند و ولایتمداری خود را باردیگر به اثبات رساندند.

با تبریک به جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان برای کسب اعتماد اکثریت مردم بعنوان رئیس جمهور همه مردم ایران، آرزوی توفیق و موفقیت درخدمت به مردم را دارم.

پس از پایان رقابت ها، همه تلاش ها باید در راستای خدمت به مردم باشد و با توجه به نقش قوه مجریه در این خصوص، بنده نیز وظیفه خود می دانم با همکاری همه جانبه، راه خدمت به مردم عزیز را هموار نمایم.

اینجانب بر اساس اصول و مبانی انقلابی و در راستایی خدمت بی منت به مردم عزیز کشورم، برای تداوم راه رئیس جمهور شهید حضرت آیت الله رئیسی پا به عرصه انتخابات نهادم و بعنوان عضوی از جبهه انقلاب تلاش کردم با رقابت بر اساس کارنامه و برنامه ای مشخص، در این فضا که الزامات خود را دارد حضوری مفید وموثر داشته باشم.

اینک تمام برنامه هایم را که با پشتوانه جمع بزرگی از نخبگان نگاشته شده است را به رئیس جمهور منتخب تقدیم می کنم  و با علم به سنگینی بار دولت، انتظار می‌رود رئیس جمهور منتخب با انتخاب کابینه ای قوی و توانمند، معتقد و مومن به مبانی انقلاب، پر کار و پر تلاش و دارای برنامه و نقشه راهی عالمانه، راه خدمت به مردم را پیش گرفته تا گره از مشکلات مردم گشوده شده و راه رسیدن به قله های امید و افتخار و پیشرفت و آبادانی ایران سربلند هموار گردد.»

نظرات بینندگان