کد خبر: ۴۵۰۱۱
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۶

بازدید مدیرعامل شرکت ملی مس از روند اجرای بزرگترین پروژه صنعت مس در خاورمیانه

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی، با حضور در مجتمع مس سونگون از روند اجرای پروژه احداث کارخانه فاز سه تغلیظ این مجتمع به عنوان بزرگترین پروژه صنعت مس در خاورمیانه بازدید کرد.

به گزارش قلم نیوز و به نقل از مس پرسٍ، مجری طرح احداث کارخانه فاز سه تغلیظ مجتمع سونگون در جریان بازدید دکتر مدرس خیابانی، گزارشی جامع از آخرین وضعیت و پیشرفت فیزیکی پروژه ارایه و مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران را در جریان روند فعالیت‌ها قرار داد.

دکتر مدرس خیابانی در این بازدید با تاکید بر تلاش برای تسریع هرچه بیشتر در اجرای پروژه‌های توسعه‌ای، برنامه‌ریزی برای اجرا و بهره‌برداری از دیگر طرح‌های توسعه‌ای مانند فاز 4 کارخانه تغلیظ در مجتمع مس سونگون را یک اولویت برشمرد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در ادامه این بازدید، با جمعی از کارگران مشغول به کار در این پروژه دیدار کرد و با اهدای دسته گل، ضمن خداقوت، روز جهانی کارگر را به این عزیزان تبریک گفت.

کارخانه تغلیظ کنسانتره فاز 3 مس سونگون به ظرفیت تولید سالانه 450 هزار تن کنسانتره مس از فرآوری 21 میلیون تن سنگ سولفور مس، به عنوان بزرگترین پروژه تغلیظ کشور و خاورمیانه در منطقه سونگون آذربایجان در حال اجراست.

نظرات بینندگان