کد خبر: ۱۹۷۴۱
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۳ - ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹
مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان اینکه بازار سرمایه کشور خوشبختانه در حال توسعه است و مردم نیز از آن استقبال خوبی کردند گفت: همکاری بازار سرمایه و نظام بانکی کشور موجب هم افزایی برای هر دو بخش می شود و دسترسی مشتریان نیز به بازار بیشتر خواهد شد.
به گزارش قلم نيوز و به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، روح اله خدارحمی صبح روز دوشنبه 29 اردیبهشت ماه در آیین رونمایی از سامانه احراز هویت مشتریان« سجام» در شعب این بانک، با اعلام مطلب فوق افزود: در هماهنگی با مدیران بازار سرمایه به ویژه شرکت سرمایه گذاری مرکزی، از آغاز سال جاری تعداد قابل توجهی از شعب بانک کشاورزی به شبکه بازار سرمایه متصل شدند و خدمات احراز هویت سجام و سایر خدمات بازار سرمایه را به مشتریان ارائه می دهند.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر264 شعبه بانک کشاورزی به سامانه سپرده گذاری مرکزی متصل شدند خاطر نشان کرد:تا کنون بیش از 16هزارنفر از مشتریان این بانک از این طریق کد سجام دریافت کردند و وارد بازار سرمایه شدند و تعداد زیادی از آنان نیز از طریق سامانه آنلاین می توانند معاملات برخط انجام بدهند.

خدارحمی با اشاره به اینکه بر اساس هماهنگی های صورت گرفته توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی و شرکت کارگزاری بورس بانک کشاورزی تا پایان تیرماه امسال تعداد شعب این بانک که به این سامانه متصل خواهند شد به 500 شعبه افزایش خواهد یافت ابراز امیدواری کرد:تا پایان سال تمام شعب بانک کشاورزی بتوانند این خدمات را به مشتریان ارائه بدهند. 

مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان اینکه بازار های پول و سرمایه مکمل یکدیگر هستند و از ارائه خدمات مالی به مشتریان در شعب این بانک استقبال می کنیم تصریح کرد: با هدف تشویق مشتریان به فعالیت در این بازار مزایایی در نظر گرفته شده است و بابت ارائه این خدمات از آنان کارمزد دریافت نمی شود .

وی در مورد نحوه ارائه خدمات به هموطنان خارج از کشور توضیح داد:فعالیت های بانک کشاورزی در درون مرزهای کشور صورت می گیرد وفعالیت های برون مرزی از طریق کارگزاری انجام می شود.همچنین خدماتی که از طریق این سامانه به مشتریان ارائه می شود ویژه مشتریان بانک کشاورزی یا شرکت کارگزاری این بانک است.

خدارحمی با بیان اینکه هموطنان خارج از کشور با توجه به اینکه مشتری کدام بانک هستند می توانند خدمات مورد نظر خود را از آن بانک دریافت کنند خاطرنشان کرد:امروزه سامانه های برخط شعب و بانک ها این امکان را به مشتریان می دهند ولی آنان باید با بانک خود تماس داشته باشند زیرا احراز هویت مستلزم مراجعه حضوری است و در آینده نزدیک با بهره برداری از سامانه های  الکترونیکی می توان امکان  احراز هویت غیر حضوری را نیز فراهم کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: