کد خبر: ۱۹۴۰۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۵۲ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
با حضور مدیرعامل، رییس و اعضای هیات مدیره و کارکنان شرکت بیمه البرز، آیین گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.
به گزارش قلم نيوز و به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، در این آیین مدیرعامل بیمه البرز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب به ویژه سپهبد حاج قاسم سلیمانی، چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک و تهنیت گفت.

محسن پورکیانی ابراز امیدواری کرد غم و اندوه از ایران و ایرانیان به دور باشد و به لطف خداوند متعال هموطنان همیشه شاد و سرافراز باشند.

وی درباره وضعیت بیمه البرز نیز تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در کنار هم و با فعالیت حرفه‌ای بیش از پیش نام و برند بیمه البرز را حفظ وارتقاء دهیم.

مدیرعامل بیمه البرز،‌ گفت:  کارکنان و نمایندگان، بیمه‌گزاران و سهامداران سه رکن اساسی شرکت بیمه هستند که در صورتی که رضایتمندی هر سه رکن حاصل شود، شرکت به تعالی می‌رسد.

پورکیانی ابراز امیدواری کرد عملکرد و تلاش مدیران ارشد و هیات مدیره بیمه البرز در راستای راهبری و هدایت سه رکن مهم مذکور به تعالی شرکت بیمه البرز بیانجامد.

این گزارش حاکی است، در این آیین با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره از کارکنان بازنشسته سال گذشته بیمه البرز قدردانی و به آنها لوح قدردانی اهداء شد.

 همچنین مدیرعامل و اعضای هیات مدیره به خاطر کسب مقام روابط عمومی برتر در بین شرکت‌های بیمه کشور، از کارکنان مدیریت روابط عمومی و بین الملل بیمه البرز با اهدای لوح، قدردانی کردند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: