کد خبر: ۱۵۵۹۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۱ - ۱۹ تير ۱۳۹۸
زارعی معاون فرهنگی شهردار مشهد که دیروز در نشست خبری شهرداری به خبرنگاران فحاشی کرده بود استعفا داد و شهردار مشهد استعفای او را پذیرفت.

به گزارش قلم، پس از توهین دیروز مهدی زارعی معاون فرهنگی شهرداری مشهد، امروز محمدرضا کلایی، شهردار مشهد در دیدار کوتاهی با خبرنگاران خبر از برکناری او داد. 

این اتفاق پس از آن افتاد که معاون شهردار در یک تماس تلفنی و در نشست خبری به خبرنگاران فحاشی کرده بود. 

امروز محمدرضا کلایی شهردار مشهد در دیدار کوتاهی با خبرنگاران از استعفای معاون خود و قبولی این استعفا خبر داد. 

او گفت: اصل اتفاق بسیار اشتباه بود و من از جامعه خبری و افکار عمومی عذرخواهی می کنم.  آقای زارعی استعفا داد و شاید لازم بود ایشان استعفا بدهد. در کشور ما باب نیست هر فرد که خطایی کند، عذرخواهی کند. نسل جوان که مدیر می شوند باید عملکرد متفاوتی داشته باشند. آقای زارعی افکار عمومی را درک کرد و شجاعانه استعفا داد. 
شهردار مشهد ادامه داد: ما با وجود پیک کاری شهرداری در دهه کرامت، جایز ندانستم کوتاهی شود و بلافاصله استعفا را پذیرفتم. ما بایستی روی عنصر صداقت و شفافیت کار کنیم. وقتی انتقاد  به رفتارهای چندگانه داریم، باید هزینه شفافیت را بپذیریم.

کلایی در پایان سخنانش گفت: مدیران شهر مشهد پاسخگو هستند و ادبیات جدیدی را در پاسخگویی آزمون می کنند. من هم با از دادن یک مدیر، هزینه اقدام دیروز را می پذیرم، من هم باید حریم خصوصی معاونت را رعایت می کردم که متاسفانه مقدور نشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: