کد خبر: ۱۵۱۶۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۹ - ۱۱ تير ۱۳۹۸
مدیر عامل بنیاد رودکی در واکنش به انتقادهایی که به نحوه نگهداری و مرمت برج آزادی تهران شده است، گفت: برخی با انتشار گزارش و تصاویری غرض‌آلود از برج آزادی ایجاد بدنامی می‌کنند که فقط بگویند «آزادی» از دست رفت، درحالی‌که درست نیست.

به گزارش قلم، علی‌اکبر صفی‌پور در آیین افتتاح نخستین موزه شهاب سنگ ایران که پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه ١١ تیرماه) در برج آزادی تهران برگزار شد، اظهار کرد: در برج آزادی سالهاست کارهای خوبی انجام شده و روز به روز تجهیز می‌شود که میزبان بازدیدکنندگان بیشتر باشد. با این حال برخی، عکس‌هایی را از هفت ماه پیش این مجموعه منتشر کرده‌اند که انگار همین امروز اتفاق افتاده است و با این کار فقط باعث نارضایتی شده‌اند. این جریان در رسالت ما که می‌خواهیم کارهای خوب انجام دهیم، جایی ندارد.

وی به راه‌اندازی رستوران در برج آزادی، اشاره کرد و در واکنش به انتقادهایی که به آن شده است توضیح داد: این رستوران با مجوز و نظارت راه‌اندازی شده است.

صفی‌پور همچنین به جلسه اخیر بنیاد رودکی با محمدرضا نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه به عنوان عضو هیات امنای بنیاد رودکی اشاره کرد و افزود: آقای نوبخت قول‌های خوبی درباره بودجه عمرانی دادند که امیدواریم بخشی از این بودجه صرف بازسازی برج آزادی شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: