کد خبر: ۱۳۴۷۵
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۰ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۸
مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو:
شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در روز جهانی قدس به طور رایگان به شهروندان خدمات رسانی می‌کند.
به گزارش قلم، شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در روز جهانی قدس سرویس دهی رایگان دارد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو با اعلام این خبر افزود: برای سهولت در تردد شهروندان و راهپیمایان این روز بزرگ، از ابتدای صبح روز جمعه ۱۰ خرداد ماه ۹۸ تا پایان مراسم در خطوط یک، دو، سه، چهار، پنچ، شش و هفت متروی تهران و حومه به صورت رایگان ارائه خدمت خواهد کرد.

فرنوش نوبخت نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه روز قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی درفلسطین، غزه و دیگر کشور‌های اسلامی است، تصریح کرد: بیشترین افزایش سرویس دهی در خط ۴ متروی تهران که در مسیر راهپیمایی قرار دارد، برای سهولت در تردد راهپیمایان انجام خواهد شد.

وی افزود: فاصله حرکت قطار‌ها در این خط از ساعت ۹ صبح تا پایان مراسم از ۸ دقیقه به ۴ دقیقه کاهش می‌یابد؛ همچنین تمامی ایستگاه‌های خط ۴ متروی تهران به ویژه ایستگاه‌های میدان انقلاب اسلامی، تئاترشهر، شادمان، توحید، حبیب اله، استاد معین آماده ارائه خدمات رسانی مناسب به شهروندان محترم خواهند بود.

شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه آمادگی دارد تا در صورت نیاز برای سرویس دهی مناسب‌تر به شهروندان و مسافران محترم قطار‌های فوق‌العاده را در تمام خطوط اعزام کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: