تصویر گران‌ترین ماسک جهان که یک چینی سفارش داد

تصویر گران‌ترین ماسک جهان که یک چینی سفارش دادقلم‌نیوز: ممکن است ماسک‌هایی که برخی طراحان تولید کرده‌اند را دیده باشید اما با ماسکی که یک جواهرساز لوکس طراحی کرده قابل مقایسه نیست.

مارک جواهرآلات لوکس "ایول"، ساخت اسرائیل، در حال ساخت گران‌ قیمت‌ترین ماسک ویروس کرونا است که تاکنون در دنیا وجود داشته است. این ماسک سفارشی فوق ‌لوکس، ایمنی درخشانی ایجاد می‌کند.

ماسکی که از 18 قیراط طلای سفید ساخته شده، با سه هزار و 600 الماس سیاه و سفید تزئین می‌شود و می‌توان بهترین فیلترهای ان99 را روی آن کار گذاشت.

به گفته این شرکت جواهرسازی، این ماسک گران‌قیمت از سوی یک تاجر چینی که در آمریکا زندگی می‌کند سفارش داده شده است. این تاجر قرار است 1.5 میلیون دلار برای ماسک بپردازد.

ایساک لوی، طراح و مالک ایول، می‌گوید مردی که این ماسک را سفارش داده سه شرط داشته است: شرط اول این‌که تایید ان99 سازمان غذا و داروی آمریکا و استانداردهای اروپایی را داشته باشد. دومین شرط این‌که قبل از 31 دسامبر سال جاری به دستش برسد و سومین شرط، که آسان‌ترین آن‌هاست، این‌که گران‌ترین ماسک دنیا باشد.

لوی می‌گوید: من خودم حاضر نیستم با چنین ماسکی راه بروم. من فکر می‌کنم که همه ما باید ماسک‌های عادی ان95بزنیم. شاید پول نتواند همه‌چیز را بخرد، اما اگر این آدم می‌خواهد گران‌ترین ماسک کووید 19را بخرد، با آن راه برود و توجه جلب کند، بگذار خوشحال باشد. من هم خوشحالم که در این دوره سخت، با ساخت این ماسک برای کارکنانمان کار ایجاد شد.