شهردار تهران با اعلام خسارت ماهانه ۱۰۰ میلیارد تومانی شهرداری تهران از کرونا درمورد تزریق واکسن به پرسنل شهرداری توضیحاتی ارائه کرد.
بازتاب گسترده درباره سوءاستفاده از سهمیه پاکبانان در شهرداری تهران
بازتاب افشاگری درباره تخلف شهرداری تهران در تزریق سهمیه واکسن کرونا به پاکبانان همچنان ادامه دارد. مشاور وزیر بهداشت می‌گوید اگر قرار باشد همه پشت میز نشین‌ها و کادر اداری نیز در لیست دریافت‌کنندگان واکسن قرار گیرند چندصد هزار واکسن موجود جوابگو نیست.
شهرداری: چرای دام مانع حریق در پارک می‌شود
ویدیوی چرای گوسفندان در پارک سرخه حصار منتشر شد. این موضوع واکنش کاربران را به همراه داشته است ولی شهرداری تهران اعلام کرد؛ این مسأله راهکار و طرحی آزمایشی جهت پیشگیری از آتش سوزی محسوب می شود.
سازمان قضایی نیروهای مسلح در اطلاعیه‌ای از تأیید حکم متهمان پرونده موسوم به «گروه اقتصادی یاس» در دیوان عالی کشور خبر داد.
معاون شهردار تهران گفت: شاهد فرونشست زمین در مناطق ۱۷، ۱۸ و ۱۰ پایتخت هستیم که این فرونشست‌ها در حال پیشرفت به سمت مرکز شهر است.
حق‌شناس و میرلوحی از طرح شکایتی جدید برای بازگشت حق تهران خبر دادند
دوم دی سه سال پیش محمد‌علی نجفی، شهردار وقت تهران، گزارشی از میراثی که گذشتگان در شهرداری به جا گذاشته بودند، ارائه داد؛ گزارشی که بعد‌ها گفته شد جزئیات آن در قالب ۱۲ پرونده تخلف مدیریت شهری سابق به قوه قضائیه ارسال شده است.
دبیرکل جبهه حامیان ولایت از گزینه‌های مطرح و جدی اصولگرایان برای شهرداری تهران در سال ۱۴۰۰ رونمایی کرد.
مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از اجباری شدن ارائه کد ملی برای خرید و شارژ کارت بلیت‌های مترو خبر داد.
فهرستی که با رأی بی‌سابقه شهروندان تهران پا به ساختمان خیابان بهشت گذاشت، حالا منتقدان فراوانی دارد؛ «شورای نام‌گذاری»، «شورای آرزوها» و چندین عنوان دیگر در ماه‌های گذشته از سوی منتقدان برای توصیف این شورا استفاده شده؛ اما در سمت دیگر، اعضا و موافقان عملکرد «فهرست امید»، دلایلی برای حمایت و دفاع از عملکرد خود دارند.
حالا دیگر عیسی شریفی را همه می‌شناسند. جعبه‌سیاه بازشده شهرداری تهران که از سال ۹۶ حرف و حدیث‌ها درباره‌اش شروع شد و حالا چند روزی می‌شود که حکم این پرونده که به‌سرانجام‌رسیدنش چهار سال طول کشید، اعلام شد.
صفحه  از ۱۲۵