همزمان با نمایشگاه تخصصی مدیریت شهری تهران؛
همزمان با نخستین نمایشگاه تخصصی مدیریت شهری «تهران ۱۴۰۱؛ شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» از «کیوسک های دیجیتال شهروندی» رونمایی می‌شود.
مشاور امور زنان و جوانان سازمان حفاظت محیط زیست خبر داد:
مشاور امور زنان و جوانان سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مقرر شده که تفاهم نامه ای در راستای فرهنگ سازی و آموزش های محیط زیستی به جامعه زنان و سازمان های مردم نهاد ارائه شود.
علیرضا زاکانی در حالی شهردار تهران شد که مطابق با قوانینی که تغییر نکرد، نه رشته مرتبط با جایگاه شهرداری دارد و نه سابقه کاری! در همین حال یک حقوقدان تاکید می‌کند کسانی که مخالف حکم وزیر کشور برای شهرداری زاکانی هستند می‌توانند به دیوان عدالت اداری شکایت ببرند.
جلسات زاکانی با شهرداران‌ مناطق و ناحیه‌ها ادامه دارد
ناصر امانی، عضو شورای شهر تهران، با بیان این جمله که «شهردار ما زاکانی است و حکم وی صادر می‌‌شود»، گفته است: تا این لحظه حکم صادر نشده است و به‌ محض امضای حکم و صدور آن، فعالیت شهردار جدید آغاز می‌شود.
شهردار منتخب تهران گفت: برنامه های مدیریتی پایتخت در سه سطح کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تقسیم بندی می شود و نباید در بیان مشکلات سیاه نمایی شود.
رئیسی که با شعار مردمداری، قانون‌گرایی و عدالت برای همه روی کار آمده و خود را به دور از منافع سیاسی و جناحی برای ملت ایران تعریف کرده، چگونه می‌تواند برای تشکر از نامزدی که به نفع او میدان انتخابات را ترک کرده، این‌چنین در برابر بی‌قانونی سکوت و آن را تأیید کند؟!
معاون استاندار تهران:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران: آقای زاکانی با توجه به نوع تحصیلات‌شان امکان پذیرش این تصدی را ندارند، مگر اینکه قانون اصلاح شود.
مراسم تودیع پیروز حناچی، شهردار سابق تهران، امروز سه شنبه با حضور مهدی چمران رییس و اعضای شورای شهر تهران برگزار شد.
بسیج دانشجویی دانشگاه تهران و ۶ دانشگاه دیگر در نامه‌ای خطاب به علیرضا زاکانی تاکید کردند: در اسرع وقت در جلسه‌ای پاسخ ایرادات وارده را اعلام نموده و در صورت نداشتن جوابی مستدل و قانونی، از قبول سمت شهرداری تهران خودداری کرده و استعفای خود را از این مسئولیت اعلام فرمایید.
تنها مشكل پيش‌ روي زاكاني در مسير «بهشت»، عدم همراهي طيف‌هايي از همكفرانش، همزمان با انتقادهاي طبيعي و قابل‌انتظار اصلاح‌طلبان نيست.
صفحه  از ۱۲۹