استاندار تهران با اشاره به سرقت ماهانه ۱۰۰۰ خودروی پراید در تهران بزرگ گفت: اگر نگاهی به تولید محصولات خودرویی تولید داخلی داشته باشیم می بینیم که چون زمینه رقابت وجود ندارد در نتیجه هیچ بهبود کیفیتی را در زمینه تولید خودرو در سال های اخیر نداریم.
۷ نفر در تهران به کرونای انگلیسی مبتلا شده‌اند
استاندار تهران گفت: ویروس کرونای انگلیسی شیوع و انتقال بیشتری دارد، کشندگی‌اش بیشتر است و آمار اعلام‌شده نشان می‌دهد که ما باید دقت و مراقبت و فاصله‌گذاری اجتماعی را ادامه دهیم.
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با تاکید بر این که تغییرات آماری مربوط به کرونا باید در تهران جدی تلقی شود، هشدار داد: در استان تهران علائم اپیدمی کرونا به سرعت و پیوسته تغییر می کند.
استاندار تهران گفت: در ایام تعطیلات پیش رو، بخشنامه کرده ایم هیچ موردی برای تردد خارج استان صادر نشود مگر مورد خاصی که شخص فرماندار تشخیص دهد. قطعا این تردد‌ها این طور نیست که تنها بیماری را به استان دیگری ببرند، بلکه بیماری را از استان دیگری نیز به تهران می‌آورند.
خبرهای ضد و نقیض از شنیده شدن صدای آژیر خطر در مناطق غربی تهران و ارتباط احتمالی آن با نقص فنی در یک هواپیمای خطوط هوایی ترکیه حکایت می‌کند.
اخیرا کلیپی از فروریزش اسکلت یک سازه نیمه کاره در فضای مجازی دست به دست می‌شود که به اعتقاد محققان این حوزه، این کلیپ حکایت کیفیت ساخت و ساز ساختمان در کشور را به نمایش گذاشته است و مهندسین در طراحی سازه‌ها باید به نیروهای وارد شده به سازه‌ها توجه داشته باشند.
چترباز جوان هنگام پریدن از نردبان آتش‌نشانی به‌دلیل تغییر جهت باد چترش کامل باز نشد
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد: برای بازگشایی مجدد استخر‌های سرپوشیده طرح پیشنهادی خود را با در نظرگرفتن نحوه فعالیت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به زودی به استانداری تهران ارسال خواهد شد.
نیمی از بستری‌های پایتخت در ICU
استاندار تهران گفت: شمار مبتلایان بستری در بخش‌های مختلف درمانی استان تهران بیش از ۱۹۰۰ نفر است که نزدیک به ۹۵۰ نفر آنان در بخش‌های ویژه بستری هستند.
کارخانه‌های تولید مصالح در منطقه بی بی شهربانو متهم بهره‌برداری از کوه این منطقه هستند.
صفحه  از ۸۲