مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران خبر داد
مدیرعامل سازمان نوسازی در اولین جلسه شورای هماهنگی دفاتر توسعه محلی در سال 98 از ایجاد مجموعه ای از فضاهای عمومی و شهری در محله های فرسوده تهران خبر داد و تحقق این امر را یکی از اولویت های ویژه اقدامات دفاتر توسعه محلی ذکر کرد
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: با وجود گذشت 3 سال از ایجاد ستادهای بازآفرینی در مناطق شکل هنوز خروجی متناسبی از طرف این ستاد ارائه نشده است.
بند پی گفت:
استاندار تهران تاکید کرد: باید نسبت به تملک مناطق هرندی و مولوی توسط شهرداری اقدامات لازم صورت بگیرد و درخواست ما از مسئولین قضایی استان نیز این است که نسبت به فراهم کردن مناسبات حقوقی این اقدام توجه ویژه داشته باشند‌.
مدیر مجموعه تئاتر شهر با تاکید بر اینکه معضلات اجتماعی اطراف تئاتر شهر جدی است و با فضای فرهنگی اینجا مغایرت دارد، از تغییرات و بهسازی در ساختار این مجموعه خبر داد.
براساس آمار شرکت کنترل کیفیت هوا،میانگین 24 ساعت گذشته هوای تهران با شاخص 47 در شرایط پاک قرار دارد.
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران گفت: هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه تهران هشتم تا سیزدهم اردیبهشت ماه در محل مجتمع نمایشگاه بوستان گفتگو برگزار می شود.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شمیرانات از کمک770 میلیون ریالی یکی از خانم های خیر ساکن شمال تهران به نیت یاری رسانی به هموطنان سیل زده خبر داد.
بوستان پردیسان در حالی که شهروندان تهرانی به دنبال بازدید کم هزینه از مراکز تفریحی و خدماتی هستند، این روزها پولی شده است و از مراجعه کنندگان به این بوستان مبالغی اخذ می‌شود.
جعفری خبر داد
معاون عمران سازمان زیباسازی شهرداری تهران اقدامات محیطی مصلی تهران برای استقبال از نمایشگاه کتاب امسال را تشریح کرد.
صفا صبوری دیلمی، سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه احداث تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین بازدید میدانی به عمل آورد.
صفحه  از ۳