اعضای شورای شهر تهران با بخشیده شدن خسارت تأخیر تأدیه مودیان بدهکار به شهرداری تهران مخالفت کردند.
میرلوحی مطرح کرد؛
عضو کمیسیون بودجه‌ای شورای شهر تهران، گفت: براساس گزارشی که معاون سابق مالی شهرداری اعلام کرده است، رقم بدهی شهرداری ۵۶ هزار میلیارد تومان است که این بدهی‌ها شامل بدهی به بانک‌ها، پیمانکاران و احکام قضایی است.
حسینی میلانی:
سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران بر ورود جدی شورا و شهرداری به موضوع موتور سیکلت های برقی در سال ۹۸ تاکید کرد.
اعضای شورای شهر تهران با کلیات لایحه تعیین بهای بازدید از خانه موزه سیمین و جلال موافقت کردند.
هاشمی مطرح کرد؛
رییس شورای اسلامی شهر تهران، گفت: مطالبات مردم از مدیریت شهری جدید، بسیار جدی است و می توان گفت که سال 1398، سال قضاوت مردم در مورد عملکرد مدیریت شهری ولیست امید خواهد بود.
الویری:
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، گفت: در بودجه سال ۹۷ مقررشده بود مبلغ ۹۵۰ میلیارد تومانی حاصل از پارک حاشیه‌ای صرف توسعه حمل‌ و نقل عمومی و توسعه زیرساخت‌های حمل‌ و نقل شود اما این اتفاق نیفتاده است.
فراهانی:
رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در جریان تذکر پیش از دستور صحن علنی با اشاره به لزوم ارائه جدول بهای خدمات قابل ارائه، خواستار انجام تکالیف قانونی از سوی شهرداری تهران شد.
نژادبهرام مطرح کرد؛
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران، گفت: یکی از موضوعاتی که در جلسه امروز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت؛ افتتاح پروژه‌های نیمه‌تمام تا پایان سال بود که در این زمینه شهردار تهران تاکید کرد که تا پایان اسفندماه تعدادی از این پروژه‌ها به بهره‌برداری خواهد رسید.
عضو شورای شهر تهران، گفت: خوشحالیم در شرایط تحریم شرکت شهروند توانست به کمک دولت بیاید و با ارائه اجناس ارزان قیمت تا حد زیادی به تامین مایحتاج مردم کمک کند، از این بابت خدا را شاکریم و امیدوارم بتوانیم این شرایط را ادامه دهیم.
در جلسه فردای شورای شهر تهران موضوع بخشودگی خسارت تأخیر تأدیه مودیان بدهکار به شهرداری تهران در دستور کار قرار می گیرد.
صفحه  از ۴