سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شما هیچ جایی نمی‌بینید که در حیاط یک خانه ثبت شده در فهرست میراث فرهنگی یک ساختمان ساخته شود و این انحراف جدی از مصوبه شورای شهر تهران است.
مدیر واحد ساماندهی محدودیت‌ها و طرح‌های ترافیک با اشاره به انواع تخفیفات نرخ عوارض طرح ترافیک، گفت: دریافت‌کنندگان طرح ترافیک یک ماه فرصت دارند تا حساب شهروندی خود را شارژ کنند.
رییس شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد:
رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مشهد به قطب ساخت تجهیزات و قطعات قطارشهری در کشور مبدل می‌شود.
عضو کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران گفت: برای کاهش وابستگی شهرداری به درآمد ناپایدار اقدماتی صورت گرفته است اما باید به صورت جدی با یک برنامه آن را دنبال کرد.
سخنگوی شورای شهر تهران افزود: جریمه نقدی ایران مال حدود ۳۰۰ میلیارد تومان بوده است.
علی اعطا مطرح کرد:
سخنگوی شورای شهر تهران در تشریح اقدامات شورای شهر، در مورد برکناری و بازداشت دو تن از مدیران شهرداری توضیحاتی را ارائه کرد.
شرکت شهروند به عنوان بازوی اجرایی شورا و مدیریت شهری، در همان لحظات اولیه کمک های انسان دوستانه خود را به مناطق سیل زده ارسال کرد.
سید محمود میر لوحی:
رئیس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورا و عضو ستاد شورایاری‌ها گفت: در حال حاضر شورایاری‌ها فعال‌ترین ساختارهای مدنی در تهران هستند و لذا انتخابات آن می‌تواند در افزایش مشارکت مردم مؤثر باشد.
عضو شورای شهر تهران گفت: به نظر من نظام نامه نام گذاری معابر باید تغییر کند، چون اولویت ما باید نامگذاری برای معابر بی‌نام باشد.
در پنجاه و هفتمین جلسه شورای شهر مشهد صورت گرفت؛
9 اردیبهشت روز ملی شوراهاست که به همت دولت اصلاحات آغاز به کار شوراها در سراسر کشور رقم خورد و و مردمی ترین نهاد کشور شکل گرفت و انتخابات شوراها به عنوان یکی از اصول مغفول مانده قانون اساسی برگزار شد.
صفحه  از ۱۹