در جلسه امروز شورای شهر مطرح شد:
رئیس شورای شهر تهران هاشمی تاکید کرد کشورهایی که در مهار اولیه موج اولیه کرونا، از ما عقب‌تر بودند، با تداوم اقدامات ایمنی و محدودیت‌ها توانستند این بیماری را تا حدود زیادی مهار کنند اما کشور با فریب خوردن از پیروزی اولیه، دچار خودغافلگیری در برابر کرونا شد.
اگر اختیار داشتم دو هفته تهران را تعطیل می‌کردم
رئیس شورای شهر تهران نوشت: در اوج‌گیری دوباره کرونا تقصیر مردم ۳۰ درصد و سهم دولت ۷۰ درصد است، چون دولت یکباره تصمیماتش را به نفع کرونا شُل کرد و به ویروس رانت داد.
رئیس شورای شهر تهران خبر داد:
رئیس شورای شهر تهران از دفن ۷۰ کرونایی طی روز گذشته در بهشت زهرا خبر داد.
روز گذشته در شورای شهر تهران، روز کلینیک سینامهر بود؛ کلینیکی که در آتش سوخت و درپی آن 19 نفر جان خود را از دست دادند.
رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران اعلام کرد که طبق گزارش اولیه آتش‌نشانی اشکال در سیستم برق نگهداری سیلندرهای اکسیژن علت وقوع حادثه کلینیک سینا اطهر بوده است.
سالاری: گزارشی درباره غیرایمن بودن محل انفجار نداشتیم
گمانه ناایمن بودن ساختمان کلینیک سینا اطهر پس از وقوع انفجار مهیب سه‌شنبه شب در این مرکز درمانی، از سوی برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی مطرح شد.
رئیس شورای شهر تهران به تخریب بنای اضافی ملک نهاد ریاست‌جمهوری واکنش نشان داد.
مسئولان پروژه «باغ بهشت» در حالی قطع درختان را انکار می‌کنند که عکس‌ها و فیلم‌های کارگرانی که در حال قطع درختان هستند، در همین چند روزه علاوه بر آنکه به دست مسئولان شورای شهر و شهرداری منطقه ۲ رسیده، در شبکه‌های اجتماعی نیز با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شده است.
رئیس کمسیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران درباره بازداشت کارشناس این کمیسیون توضیحاتی را مطرح کرد.
محمد جواد حق شناس عضو شورای شهر تهران با انتشار یک عکس از تخریب بنای طبقه غیرمجاز نهاد ریاست جمهوری خبر داد. شهرداری منطقه یک نیز در این زمینه توضیحاتی داده است.
صفحه  از ۴۷