نرخ جدید انواع میوه در سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار منتشر شد.
شهردار تهران طی مکاتبه ای به تذکر رییس کمیته بودجه شورای شهر پاسخ داد.
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران مطرح کرد:
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با تاکید بر لزوم راه اندازی سامانه جامع منابع انسانی به صورت کامل در تمامی شهرداری تهران افزود: این سامانه بعنوان یک موضوع استراتژیک در معاونت توسعه منابع انسانی دنبال می شود.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران:
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران خبر داد: کل ساختمان‌هایی که تخلف از قوانین دارند از طریق کمیسیون ماده ۱۰۰ حکم قلع و تخریب آن‌ها در حال تکمیل است و برخورد قضایی می‌شود.
در جلسه کمیته شفافیت و شهر هوشمند مطرح شد؛
‌شصت‌وششمین جلسه کمیته شفافیت و شهر هوشمند به ریاست بهاره آروین و با حضور عبدالرضا گلپایگانی معاون معماری و شهرسازی و محمد فرجود مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد
شهردار مشهد گفت : معماران با هماهنگی دستگاهها اجرایی ابنیه های تاریخی را برای مردم ایجاد تعلق کنند.
پورسیدآقایی خبر داد
معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه بیشترین معضل ترافیک تهران ناشی از خودروهای حومه‌ای است، گفت:روزانه 20 هزار تخلف معاینه فنی در تهران ثبت می‌شود.
دستورالعمل اجرایی بودجه سال 98 شهرداری تهران توسط شهردار تهران برای اجرا ابلاغ شد
معاون فنی سازمان زیبا سازی شهر تهران درباره مقاوم سازی قسمت‌هایی ازمرکز اسناد مشروطه که احتمال خطر و ریزش در آن وجود داشت توضیحاتی داد.
اختصاصی قلم/
انعکاس سریع و صحیح عملکرد شهرداری منطقه یک در رسانه ها توسط خبرنگاران حوزه شهری و اجتماعی، مدیران شهری این منطقه را در خدمات رسانی به شهروندان با انگیزه تر و مصمم تر می کند.
صفحه  از ۲۸