معاون شهردار مشهد خبر داد؛
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد، در حاشیه بازدید از خزانه های کاشت گل مورد نیاز در برنامه گل کاری استقبال از بهار ۱۴۰۰، به همراه عضو شورای اسلامی شهر مشهد و جمعی از مدیران ارشد حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری، از هماهنگی و برنامه ریزی های لازم برای حمایت از تولیدکنندگان داخل استان، در راستای افزایش رونق کسب و کار و بهبود اشتغال در شهر مقدس مشهد خبر داد.
ترافیک روزانه، یادگاری از اشتباهات برنامه ریزی قرن بیستم است که شهرها قدرت کنار گذاشتن آن را دارند، تغییر سریع جامعه در مواجهه با COVID-۱۹ ظرفیت تغییر در مواجه با این معضل را یادآوری می کند.
مدیرکل املاک و خزانه داری شهرداری مشهد خبرداد؛
مدیرکل املاک و خزانه داری شهرداری مشهد از شناسایی بیش از 14 هزار رکورد از املاک شهرداری تا به امروز خبرداد.
در راستای شفاف سازی پاسخگویی به سوالات مردمی؛
طی 6 ماه گذشته 22 هزار و 727 مورد پیام دریافت شده که از این میزان چهار هزار و 290 پیام قابل پیگیری بوده است و به 18 هزار و 437 پیام نیز به صورت آنی پاسخگویی شده است.
با حضور مدیرکل حوزه شهردار انجام شد؛
شهرداران مناطق مختلف شهرداری مشهد با حضور در کوه پارک از اقدامات انجام شده و درحال انجام در این منطقه از جمله کمربند سبز بازدید کردند.
درحالی شهرداری تهران چندی پیش نسبت به تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون دستیاری مدیران شهرداری تهران در محل شرکت خدمات اداری شهر اقدام کرد که پیش از این انتقادهایی درباره شیوه های جذب این افراد در رسانه‌ها منتشر شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: خوشبختانه در حاشیه شهر مشهد، اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است و شهرداری با اختصاص زمین و منابع در حال ایجاد زیرساخت هایی است تا دغدغه های موجود در زمینه نیاز به فضای سبز و موارد دیگر رفع شود.
رئیس گروه پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد خبرداد؛
رئیس گروه پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد از اختصاص بودجه ۶۰ میلیارد تومانی به حوزه بحران شهرداری مشهد در سال جاری خبرداد.
افتخاری دیگر برای شهر هوشمند مشهد؛
سازمان مپ شهرداری مشهد موفق به دریافت چهارمین جایزه جهانی We Go شد .
برای اولین بار در شرق کشور؛
از جمله دلائل اهمیت این نواحی تاثیر آنها در تقویت شهرها برای ایجاد شغل های سازگار با نیروهای متغیر اقتصادی و بهبود اقتصاد شهری، حمایت از کارآفرینان با ایجاد فضا، تسهیلات و کاهش هزینه های تکنولوژی، ایجاد شغل های بهتر و قابل دسترس تر و افزایش درآمدهای شهرداری ها و دولت از طریق افزایش مالیات و در نتیجه کمک به سرمایه گذاری های زیر ساختی است.
صفحه  از ۱۲۰