طی تفاهمنامه ای ۲ باغ بنیاد مستضعفان در شمال و جنوب پایتخت به شهرداری تهران واگذار شد.
شیخ:
معاون منابع انسانی شهرداری تهران، گفت: بیش از 70 درصد یادگیری مدیران حاصل از تجارب آنها است و تنها 16 درصد از یادگیری‌ آنها ناشی از تحصیلات است.
شهردار تهران:
شهردار تهران، گفت: سازه برج میلاد مشکلی ندارد اما سالن همایش‌ها در نزدیکی گودی خطرناک است که در حال حاضر مقاوم‌سازی آن انجام‌شده و برای تثبیت باید بر روی آن سازه‌ای احداث شود تا از خطر دور شود.
حناچی:
شهردار تهران درباره اظهارات مطرح شده از سوی "محمد باقر قالیباف" شهردار اسبق تهران درباره میزان بدهی‌های شهرداری گذشته، گفت: رنگ رخساره خبر می‌دهد از سر ضمیر؛ در واقع ما ترجیح می‌دهیم به جای پاسخگویی به کار خود ادامه دهیم.
شهروندان مسئول، متخصص و توانمند برای ارتقای کیفیت زندگی محل سکونتشان با افزایش میزان مشارکت خود، دیده بان کیفیت شهرداری منطقه 10 تهران می شوند.
رییس شورای شهر تهران، گفت: شهردار تهران گزارشی از عملکرد ۱۰۰ روزه خود را به شورای شهر تهران ارائه خواهد کرد.
یازدهمین دوره ارزشیابی عملکرد کارکنان شهرداری تهران از بیست و هفتم بهمن ماه آغاز و تا دهم اسفند ادامه خواهد داشت.
نخستین جشنواره تجارب مدیران شهری 29 بهمن با شعار "راهی به سوی آینده در شهری برای همه" به همت اداره کل ارزشیابی و کارگزینی مدیران برگزار می گردد.
مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران با اشاره به این که معاینه فنی در تهران با جدیت بیشتری دنبال می‌شود، گفت: میزان مردودی خودروها در مراکز معاینه فنی تهران ۴۰ درصد است این در حالی است که میانگین کشوری کمتر از ۳۰ درصد است.
شهردار تهران با انتشار پیامی در توئیتر شهادت تعدادی از پاسداران حریم ایران اسلامی در پی حمله تروریستی گروهک تکفیری را تسلیت گفت.
صفحه  از ۴