در جلسه ستاد مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری مشهد عنوان شد؛
ضدعفونی خودروهای مرکز اعزام آمبولانس پس از پایان هر ماموریت، ضدعفونی مستمر کلیه ساختمان ها و محیط آرامستان ها و تجهیزات از جمله اقداماتی است که به صورت روزانه انجام می پذیرد.
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد خبرداد؛
همچنین شهروندان از طریق نرم‌افزارهای موبایلی شهری و سامانه میز خدمت می‌توانند از سامانه‌های شهرداری خدمات مورد نظر را به صورت غیرحضوری دریافت کنند و زمینه انتقال وجه و پرداخت آن نیز در بستر "اپ جامع شهروندی" فراهم شده‌ است.
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری مشهد اعلام کرد؛
فراهم کردن زیرساخت های رفاهی هرچه بیشتر، بهبود وضعیت توقفگاه های ناوگان بار،تسهیل در نوسازی ناوگان فرسوده ، ایجاد مرکز معاینه فنی، پایانه های بار، ایستگاه تخلیه بار و ... از برنامه های پیش روی این سازمان در آینده ای نزدیک است.
درمراسم افتتاح ایستگاه سپهبد شهید قاسم سلیمانی و رونمایی از پلتفرم های 72 متری آتش نشانی انجام شد؛
شهردار مشهد با اشاره به اینکه بیشترین موانعی که برسر راه وجود دارد موانع ذهنی است، اظهارکرد: ما به دوستان اعلام می کنیم به هیچ وجه از حق شهر مشهد نمی گذریم و از همه مسئولان استان و استاندار محترم می خواهیم از مدیریت شهری در این مسیر حمایت کنند.
امیر اقتناعی، مشاور شهردار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد: با تصویب شورای اسلامی شهر تخفیف ۲۰درصدی برای پرداخت‌های نقدی مؤدیان شهرداری از ۱۲ بهمن تا ۱۵ اسفند اعمال می‌شود.
نامه مهم حمد نوروزی به علی مطهری در خصوص طرح فروش تراکم در مجلس شورای اسلامی
احمد نوروزي نخستين شهردار مشهد با ارسال نامه‌اي به علي مطهري از مصوبه مجلس در خصوص ممنوعيت و جرم بودن فروش تراكم در شهرها انتقاد كرد.
صبح امروز و با حضور دکتر غلامی وزیر علوم و دکتر ایوبی دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو در ایران، گواهی پیوستن شیراز به #شبکه_شهرهای_یادگیرنده_یونسکو ،به #مهندس_حیدر_اسکندرپور_شهردار_شیراز اهداء شد.
فروشگاه شهروند وابسته به شهرداری تهران که پس از انتشار خبر فروش برنج های قلابی به مردم پایتخت خبرساز شده بود با رای سنگین محکومیت مواجه شد.
یک طرفه شدن خیابان نجات اللهی (ویلا) موجب واکنش یکی از اعضای شورای شهر تهران و دبیر کمیسیون حمل و نقل شد.
قلوگاه گوسفند داخلی به مقدار یک کیلوگرم در تره‌بار به قیمت ۶۷ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.
صفحه  از ۱۱۱