پویش «مشتی باشیم» در پنج طرح برای اکران روی 64 بیلبورد و 89 استرابرد در مساحتی بالغ بر پنج هزار متر مربع در شهر مشهد طراحی شده است.
رئیس شورای اسلامی شهر تاکید کرد:
رئیس شورای اسلامی مشهد گفت: موضوعی که می تواند برای تمام شهروندان امیدوارکننده باشد، پیشرفت و توانمندی شهرداری در حوزه مالی و پشتیبانی است، چنانچه بودجه سال ۹۸ شهرداری مشهد ۱۳ هزار و ۳۹۰ میلیارد تومان بود که این رقم در تاریخ مدیریت شهری مشهد بی‌سابقه است.
شهردار مشهد تاکید کرد:
شهردار مشهد با اشاره به آلودگی هوای مشهد و مشکلات ترافیکی این کلانشهر گفت: بر تمرکز شرکت ترافیک هوشمند الیت بر توسعه و ترویج فرهنگ استفاده از حمل و نقل های پاک از جمله دوچرخه، موتور برقی و اسکوتر تاکید داریم.
خلیل الله کاظمی معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد:
خلیل الله کاظمی معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: با توجه به مطالبه چندساله مردم منطقه شهید چراغچی و تاکید شهردار مشهد عملیات اتصال ابوطالب جنوبی به شمالی با احداث یک تقاطع غیرهمسطح بتنی امروز آغاز گردید.
مدیر کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد گفت: شهردار مشهد کرونا ندارد.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: از گروه‌های مردمی و جهادی فعال در موضوعات مقابله و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در سطح شهر حمایت می‌کنیم.
در جلسه ستاد مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری مشهد عنوان شد؛
ضدعفونی خودروهای مرکز اعزام آمبولانس پس از پایان هر ماموریت، ضدعفونی مستمر کلیه ساختمان ها و محیط آرامستان ها و تجهیزات از جمله اقداماتی است که به صورت روزانه انجام می پذیرد.
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد خبرداد؛
همچنین شهروندان از طریق نرم‌افزارهای موبایلی شهری و سامانه میز خدمت می‌توانند از سامانه‌های شهرداری خدمات مورد نظر را به صورت غیرحضوری دریافت کنند و زمینه انتقال وجه و پرداخت آن نیز در بستر "اپ جامع شهروندی" فراهم شده‌ است.
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری مشهد اعلام کرد؛
فراهم کردن زیرساخت های رفاهی هرچه بیشتر، بهبود وضعیت توقفگاه های ناوگان بار،تسهیل در نوسازی ناوگان فرسوده ، ایجاد مرکز معاینه فنی، پایانه های بار، ایستگاه تخلیه بار و ... از برنامه های پیش روی این سازمان در آینده ای نزدیک است.
درمراسم افتتاح ایستگاه سپهبد شهید قاسم سلیمانی و رونمایی از پلتفرم های 72 متری آتش نشانی انجام شد؛
شهردار مشهد با اشاره به اینکه بیشترین موانعی که برسر راه وجود دارد موانع ذهنی است، اظهارکرد: ما به دوستان اعلام می کنیم به هیچ وجه از حق شهر مشهد نمی گذریم و از همه مسئولان استان و استاندار محترم می خواهیم از مدیریت شهری در این مسیر حمایت کنند.
صفحه  از ۱۱۲