صبح امروز و با حضور دکتر غلامی وزیر علوم و دکتر ایوبی دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو در ایران، گواهی پیوستن شیراز به #شبکه_شهرهای_یادگیرنده_یونسکو ،به #مهندس_حیدر_اسکندرپور_شهردار_شیراز اهداء شد.
فروشگاه شهروند وابسته به شهرداری تهران که پس از انتشار خبر فروش برنج های قلابی به مردم پایتخت خبرساز شده بود با رای سنگین محکومیت مواجه شد.
یک طرفه شدن خیابان نجات اللهی (ویلا) موجب واکنش یکی از اعضای شورای شهر تهران و دبیر کمیسیون حمل و نقل شد.
قلوگاه گوسفند داخلی به مقدار یک کیلوگرم در تره‌بار به قیمت ۶۷ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.
شهردار اسبق تهران در سال گذشته دست به اقدامی عجیبی زد که احتمالا انتشار به موقع خبر آن مانع از قتل هولناک همسر دومش می‌شد.
مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد خبرداد:
مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد با اشاره به قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی ابلاغی از سوی مجلس شورای اسلامی، از آغاز پیاده‌سازی سیستم مدیریت انرژی در مجموعه‌های شهرداری مشهد خبر داد.
شهردار منطقه ۱ تهران در مورد اظهارات منتسب به او با مضمون پولدار‌های شمال تهران بافرهنگ‌ترین مردم ایران هستند، توضیحاتی داد.
رئیس اتحادیه میوه و سبزی:
کارگر گفت: با توجه به ورود میوه از تمام نقاط کشور در فصل تابستان و ازدیاد عرضه پیش بینی می‌شود که قیمت میوه‌های تابستانه مجدد در بازار کاهش یابد.
سرپرست سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد:
سرپرست سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد بر بکارگیری عنصر زمان در انتشار فراخوان جشنواره خانه بهار 99 و ارائه کیفی‌تر آثار تاکید کرد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی:
خاطرات پلاسکو همه ما را یاد عدم ایمنی ساختمان‌های بلند مرتبه‌ای می‌اندازد که قارچ‌گونه در شهر رشد کرده‌اند این در حالی است که کمتر کسی به ایمنی ساختمان‌هایی فکر می‌کند که در زیر زمین رشد کرده و اثری از آنان در سطح نیست.
صفحه  از ۱۱۱