معاون اول رییس جمهور مطرح کرد:
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه عبور از چالش ها و مشکلات بزرگ پیش روی کشور جز با انسجام و حرکت تحت فرامین رهبر معظم انقلاب امکانپذیر نیست، گفت: ما برای گذر از این چالش ها به لحاظ عقلی، شرعی، منطقی واخلاقی راهی جز انسجام و عزم ملی و حرکت در چارچوب فرامین رهبر معظم انقلاب نداریم.
اصلاح‌طلبان روز گذشته اعلام کردند که حسن روحانی را به عنوان گزینه واحد در انتخابات ریاست جمهوری سال آتی برگزیده‌اند.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی کشورهای اسلامی را به مطالب اخیر سرکرده رژیم صهیونیستی توجه می‌دهد تا حقیقت بحران‌های سال‌های اخیر در منطقه را دریابند.
مخالفان دولت در روزهای اخیر با برگزاری تجمعات مختلف فشارهای گسترده‌ای را برای برکناری سیدعلی‌اکبر پرویزی، استاندار خراسان جنوبی، آغاز کرده‌اند. این مخالفان، سخنان استاندار را در خصوص شادی مردم در خراسان شمالی «ضد دینی» توصیف می‌کنند.
سخنگوی دولت گفت: دستور معاون اول رییس جمهور برای برخورد با شایعه پراکنی ها علیه دولت در کانال های تلگرامی در حال پیگیری است.
دولت همواره مورد استیضاح کسانی قرار می گیرد که خود نیز بایستی پاسخگوی اقدامات خود باشند و به رهبری بزرگوار و ملت شریف توضیح دهند که در تحقق این سیاست ها چه اقداماتی انجام داده اند.
اگر جنگ در میدان اقتصاد باشد، و بگوییم ما که قادر به حل مشکلات نیستیم، ما که نمی‌توانیم ابزار زندگی مردم را فراهم کنیم و هرجا در پیروزی‌مان در اقتصاد شک کردیم، شکست خورده‌ایم.
نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا برعهده مجلس شورای اسلامی است. این مجلس سازمان‌دهی‌های مناسبی را انجام داده است از جمله اینکه نمایندگانی را در حوزه‌های مختلف تعیین کرده و آنها در سراسر کشور حضور دارند.
محمدباقر نوبخت در حاشیه جلسه امروز هیات دولت درخصوص تعطیل بودن ۳۰ اسفند گفت: با تصمیم هیات دولت ۳۰ اسفند تعطیل رسمی است.
رییس جمهور در سالگرد استقلال کانون وکلا:
اگر وکیل در دادگاه از حق موکل خود دفاع کرده و آنچه را که در دادگاه واقع می‌شود، تنها در دادنامه نخوانیم و از زبان وکیل هم بشنویم قطعاً اعتماد مردم به حکم دادگاه بیشتر می‌شود.
صفحه  از ۶۸