روزگار جنگ اقتصادی است. روزهایی که دشمن حمله فیزیکی نکرده اما رئیس‌جمهور مقایسه‌اش می‌کند با جنگ تحمیلی.
وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به پیام توییتری دونالد ترامپ، ادعای تهدید آمیز وی را با اشاره به واقعیت‌های تاریخی بی‌تاثیر خواند و به رئیس جمهور آمریکا توصیه کرد "هیچ وقت یک ایرانی را تهدید نکند."
رئیس جمهور، به وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها دستور داد تا در زمینه رونق تولید و رفع موانع سرمایه گذاری در کشور و آموزش مهارت‌های عملی با هدف رونق تولید و اشتغالزایی اقدام کنند.
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با تصویب نهایی واگذاری حدود ۱۴ درصد سهام دولت در ایران‌خودرو و حدود ۱۷ درصد سهام دولت در سایپا در هیات وزیران، این اتفاق به زودی عملیاتی می‌شود.
معاون اول رئیس جمهوری با تقدیر از صاحب‌نظران و اقتصاددانان برای ارائه نظراتشان به دولت درباره نحوه پرداخت یارانه به مردم، اظهار کرد: تمام نظرات پس از جمع‌بندی برای تصمیم‌گیری در اختیار مسئولان قرار می‌گیرد.
عباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه در گفت‌وگوی ویژه تلویزیونی سخنانی بیان کرد که این سخنان وی در میان جامعه بازتاب فراوان داشت.
رئيس جمهور درجلسه دولت؛
رییس جمهور درباره اقدام جمهوری اسلامی ایران در کاهش تعهدات برجامی اش که زنده از شبکه خبر در حال پخش است، گفت: امروز روز پایان برجام نیست بلکه روز گام جدید و در چارچوب برجام است
بیانیه مهم شورای عالی امنیت ملی درباره برجام:
شورای عالی امنیت ملی با صدور بیانیه ای خطاب به کشورهای عضو برجام گفت: دیگر خود را متعهد به رعایت محدودیت‌های نگهداری ذخائر اورانیوم غنی شده و آب سنگین نمی‌دانیم
در حاشیه جلسه دولت مطرح شد
محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور از سفر رئیس جمهور به خوزستان و لرستان برای بررسی مشکلات این استان ها خبر داد.
رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه با اشاره به شایعات خروج شرکت های خارحی گفت: این شرکت‌ها قصد ترک ایران را ندارند و بازار نیز به این شایعات توجهی ندارد.
صفحه  از ۱۴۱