کد خبر: ۹۵۵۷
تاریخ انتشار: ۲۰:۵۱ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۷
وزیر اقتصاد، مطرح کرد؛
وزیر امور اقتصاد و دارایی، گفت: باید دستگاه‌های اجرایی از توان و قابلیت‌های استانداران بهره گرفته شود تا مانع از ایجاد مشکل شویم و شاهد سبب رونق تولید، مقابله با فساد و اجرای قانون باشیم.

به گزارش قلم نیوز- "فرهاد دژپسند" در جلسه کارگروه رفع موانع تولید در گمرک شهید رجایی، اظهار داشت: برگزاری کارگروه ملی رفع موانع تولید در استان هرمزگان مثمرثمر بوده و به طور حتم تصمیمات موثری داشته است.

وی با بیان اینکه برای تسهیل سرمایه‌گذاری و رونق تولید فرصت درنگ نیست، تصریح کرد: دیر شده و باید با تمام قوا تمامی دستگاه‌های اجرایی ورود کرده و مانع از آسیب جدی سرمایه‌گذاری و تولید شود.

وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه امروز راهی جز سرعت عمل با دقت نداریم، خاطرنشان کرد: نباید قوانین و مقررات نادیده گرفته شود تا سبب دور زدن قانون و سواستفاده برخی افراد شویم.

دژپسند ادامه داد: سلامت یکی از ارکان مهم اجرایی در گمرک و نظام مالی کشور است و نباید فدای سرعت شود.

وی با اشاره به اینکه استان هرمزگان قابلیت‌های ویژه‌ای برای بازوی مهم توسعه کشور دارد و اهرم بزرگی برای ارتقا کشورمان است، عنوان کرد: استاندار هرمزگان همواره لباس اقتصادی به تن دارد و می‌تواند هرمزگان را به جایگاهی برساند که خیلی‌ها آرزوی رسیدن به آن را دارند.

وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان اینکه رتبه هرمزگان در جذب سرمایه گذاری خارجی قابل قبول نیست، تصریح کرد: باید اراده و عزم آهنین داشته باشیم تا بتوانیم به سرمنزل مقصود برسیم.

وی با اشاره به اینکه دارایی‌های دولت در هرمزگان چشمگیر است، اضافه کرد: قابلیت‌های هرمزگان جز استان‌های نادر کشور است و حضور استاندار اقتصادی در هرمزگان بارقه‌های امید را افزایش داده است.

دژپسند با بیان اینکه نباید قانون را کنار بگذاریم، اظهار کرد: نمی‌توان از بدهکاران مالیاتی به راحتی عبور کرد و در صورت سوءاستفاده همگی از دولت شاکی می‌شوند.

وزیر امور اقتصاد و دارایی با اشاره به اینکه هیچ زمان به خود اجازه نمی‌دهم برای روان کاری تولید کنندگان درنگ کنیم، خاطرنشان کرد: باید دستگاه‌های اجرایی از توان و قابلیت‌های استانداران بهره گرفته شود تا مانع از ایجاد مشکل شویم و شاهد سبب رونق تولید، مقابله با فساد و اجرای قانون باشیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: