کد خبر: ۹۵۰۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۴ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۷
مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه، گفت: ورودی دوم ایستگاه مترو قائم به عنوان شمالی ترین ایستگاه خط سه متروی تهران افتتاح و آماده بهره برداری می‌شود.

به گزارش قلم نیوز- "علی امام" با اشاره به انتقال بخشی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به سوهانک، گفت: با توجه به افزایش سه برابری حجم مسافر در این بخش مطمئنا با گشایش ورودی دوم ایستگاه قائم، می‌توانیم خدمات بهتری به مردم ارائه دهیم.

این ایستگاه که در ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ توسط حسن روحانی (رئیس جمهور وقت) به بهره‌برداری رسیده، یکی از ایستگاه‌های خط ۳ متروی تهران است که در شهرک قائم واقع در شمال شرق تهران قرار دارد.

 این ایستگاه در منطقه یک شهرداری تهران واقع شده و به شهرک قائم، شهرک محلاتی، شهرک لاله، سوهانک و ازگل و همچنین خط ۹ بی آر تی دسترسی دارد.

مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) از افتتاح بخش‌هایی از خط ۶ و ۷ مترو به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در اسفند ماه خبر داد و گفت: ۹ کیلومتر جنوبی خط ۶ مترو، حدفاصل دولت‌آباد تا میدان شهدا با ۳ ایستگاه (دولت‌آباد، بعثت و میدان شهدا) و همچنین سه ایستگاه (هلال احمر، تربیت مدرس و میدان صنعت) از خط ۷ مترو تا پایان سال جاری آماده افتتاح و بهره برداری می‌شوند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: