کد خبر: ۹۳۹۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۵ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۷
دادستان تهران مطرح کرد؛
دادستان تهران، گفت: زمانی که سلطان سکه دستگیر و اعدام شد؛ در زمان دستگیری سکه از او کشف نشد. اما اموال زیادی از او کشف شده و پلیس و دستگاه‌های امنیتی اموال را شناسایی کردند.

به گزارش قلم نیوز- "عباس جعفری دولت آبادی" در گفت‌وگویی رادیویی درباره خبر منتشر شده مبنی بر قتل خاوری، اظهار داشت: خاوری محکوم شده ولی هنوز نتوانسته‌ایم از طریق پلیس بین الملل او را برگرداندیم.

وی افزود: درباره موضوعی که شما گفتید خبر دقیقی ندارم؛ اما پرونده قضایی خاوری را پیگیریم تا بتوانیم او را  برگردانیم.

                           پرونده عراقچی به دادسرا بازگشت
وی درباره پرونده معاون ارزی سابق بانک مرکزی، گفت: شعبه دادگاه ویژه نقص‌هایی در پرونده گرفته و پرونده برگشته تا نقص‌ها برطرف شود. بعد از رفع نقص پرونده مجددا به دادگاه بر می‌گردد.

سلطان سکه، سکه نداشت

جعفری دولت آبادی درباره ضبط سکه‌های سلطان سکه و تکلیف سکه‌ها، گفت: زمانی که سلطان سکه دستگیر و اعدام شد؛ در زمان دستگیری سکه از او کشف نشد. او به دلیل اینکه در کار سکه بود به سلطان سکه شهرت داشت؛ اما اموال زیادی از او کشف شده و پلیس و دستگاه‌های امنیتی اموال را شناسایی کردند و یکی از معاونان ما که مسئول پیگیری پرونده است ماموریت دارد که اموال شناسایی شده را بررسی کند و دادگاه حکم به ضبط اموال داده و پلیس اموال زیادی در کیش و تهران شناسایی کردند و بعد از اینکه گزارش نهایی شود ما نسبت به ضبط اموال اقدام می کنیم.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: