کد خبر: ۷۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۷ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۶
با حضور احمدی‌نژاد در وزارت کشور و ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری رسانه‌های برجسته جهان به این موضوع پرداختند و این اقدام را به دلیل مغایر بودن با توصیه مقام معظم رهبری به وی غیرمنتظره توصیف کردند.
به نظر می‌رسد پس از آن‌که حضور محمود احمدی نژد در ساختمان وزارت کشور و ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری باعث واکنش برخی در داخل شد ، رسانه‌های خارجی نیز شگفت زده شده‌اند؛ چرا که به فاصله‌ای کوتاهی این خبر به تیتر یک رسانه‌های مهم جهان تبدیل شد.

اغلب این رسانه‌ها در خبر خود عنوان کرده‌اند که این اقدام رئیس‌جمهور پیشین ایران مغایر با توصیه رهبری است و صحبت های خود وی را که اعلام کرده بود دیگر برنامه‌ای برای حضور در انتخابات را  ندارد نقض کرده است.

به عنوان مثال روزنامه صهیونیستی هاآرتص این فرصت را غنیمت دانسته و در تیتر خود آورده است : « احمدی‌نژاد بر خلاف نظر آیت‌الله نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد.»

به نوشته این روزنامه احمدی‌نژاد می خواهد با پیروزی در انتخابات مقابل ترامپ بایستد.

خبر حضور احمدی‌نژاد در رسانه‌هایی مهمی همچون رویترز، گاردین،‌آسوشیتدرپرس خبرگزاری فرانسه، راشاتودی ، پایگاه خبری هندو، پایگاه خبری استراتفور، بلومبرگ ، یورونیوز و وال استریت ژورنال بازتاب داشته است.

به نوشته رویترز این اقدام احمدی‌نژاد در تقابل با هشدار رهبری ایران به وی برای عدم حضور در انتخابات امسال بوده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: