کد خبر: ۷۵۸۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۴ - ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
با اعلام کاندیداتوری حمید بقایی برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم امروز سخنگوی جبهه یاران انقلاب از احتمال کاندیداتوری مسعود زریبافان خبر داده است.

امیر رضا واعظ آشتیانی در گفت‌وگو با  ایلنا، در مورد مصادیق انتخاباتی جبهه یاران انقلاب گفت: در جبهه یاران انقلاب نسبت به گزینه‌های مختلف بحث شده است اما  هنوز جبهه یاران به جمع‌بندی نهایی نرسیده است که کاندیدای خود را معرفی کند.

سخنگوی جبهه‌یاران انقلاب با بیان اینکه مسعود زریبافان جزو کاندیداهای مورد بررسی جبهه یاران انقلاب است، بیان کرد: ما احتمالا در جلسات آتی که جبهه یاران در مورد کاندیداها برگزار می‌کند، این موضوع را در کمیته سیاسی تحلیل می‌کنیم و در شورای مرکزی برای تصمیم‌گیری این موضوع طرح می‌شود.

او افزود: در حال حاضر مترصد این هستیم که مشخص شود کمیته سیاسی در مورد گزینه‌ها به چه تحلیلی می‌رسد و نهایتا به  هر جمع‌بندی برسند این موضوع در شورای مرکزی مطرح می‌شود و قطعا بحث‌هایی در مورد کاندیداهای مورد معرفی کمیته سیاسی خواهند داشت و نهایتا هر فردی انتخاب شود، به جبهه مردمی نیروهای انقلاب معرفی می‌شود.

 واعظ آشتیانی تاکید کرد: مصادیق مورد بررسی جبهه یاران در حال حاضر ۴ نفر هستند که به جز زریبافان  افراد دیگری  از تشکل‌های مجموعه اصولگرایی در بررسی‌های ما قرار دارند و در جلسات آینده اگر به جمع‌بندی برسیم کاندیدای خود را اعلام می‌کنیم .

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: