کد خبر: ۷۳۳۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۱ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
"افتخاری حاضر نشد معترضان محروم شوند"
فاطمه خداویسی بعد از انحلال تیم فوتبال بانوان استقلال تهران در لیگ برتر، فوتبال را کنار گذاشته است. او می‌گوید این تصمیمش از روی ناچاری بوده است.

بعد از انحلال تیم فوتبال بانوان استقلال، فاطمه خداویسی به دلیل متاهل بودن نتوانست در تیم‌های شهرستانی بازی کند و به ناچار از علاقه خود چشم‌پوشی کرد و به دنبال کار خانوادگی خود رفت. بازیکن اسبق فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط حال حاضر خود بعد از انحلال تیم فوتبال بانوان استقلال، اظهارکرد: زمانی که تیم منحل شد به دلیل این که متاهلم نتوانستم در تیم‌های شهرستانی بازی کنم و از خانه و خانواده‌ خود دور باشم و به ناچار فوتبال را کنار گذاشتم.
 
چند تن از بازیکنان تیم استقلال نسبت به مربی تیم معترض بودند و به همین دلیل دست به اعتراض زدند و همین اعتراض آنها باعث شد تا مدیرعامل باشگاه به طور کامل تیم را منحل کند، خداویسی در این باره گفت‌: متاسفانه چیزی که بسیار من را ناراحت کرد و خستگی را بر تن من باقی‌ گذاشت، فعالیت بازیکنان معترض در سایر تیم‌ها بود.  غلامی سرپرست تیم بسیار تلاش کرد تا معترضان را محروم کند و فدراسیون نیز در این زمینه  همکاری زیادی را کرد تا بازیکنان معترض محروم شوند اما متاسفانه افتخاری، مدیرعامل باشگاه حاضر نشد معترضان محروم شوند، چرا که بیان‌ کرد نمی‌خواهد خود را درگیر حاشیه‌ و اعتراض جدیدی کند.
 
او در ادامه بیان‌ کرد: من از 12 سالگی به طور حرفه‌ای فوتبال را دنبال کرده‌ام و فوتبال برای من همانند نفس کشیدن بود، اما از یک جایی به بعد باید برای ادامه زندگی انتخاب کرد و من نیز به ناچار فوتبال را برای همیشه کنار گذاشتم و به دنبال  شغل خانوادگی خود رفتم.
 
خداویسی در ادامه اظهار کرد: من و همسرم در حال‌ حاضر تهیه کنندگی و کارگردانی یک جُنگ شبانه را بر عهده داریم که شامل 9 آیتم مختلف است.  از تمام قشرهای سنی در آن حضور دارند و باعث شادی مردم می‌شوم. همچنین برای گرامیداشت شهدای آتشنشانان پلاسکو در نظر داریم تا از تمام آتشنشانان کشور دعوت کنم به همراه خانواده‌ خود به طور رایگان در جُنگ شبانه حاضر شوند و مهمان ویژه‌ برنامه ما شوند.
 
خداویسی با اشاره به سایر هم بازی‌های خود در تیم استقلال،خاطر نشان کرد: متاسفانه بسیاری از هم تیمی‌های من بعد از انحلال تیم استقلال خانه نشین شدند و فقط به تماشای فوتبال اکتفا می‌کنند. درست است زمانی که در استقلال بازی می کردیم پول قابل توجهی دریافت نمی کردیم، اما عشق به ورزش ما را به سمت فوتبال می کشاند اما به ناچار فوتبال را کنار گذاشتیم.
 
خداویسی در پایان از همسر و خانواده‌ای خود که  همیشه پشتیبان او بودند تشکر کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: