کد خبر: ۷۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۳ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۵
پس از بروز حاشیه های فراوان و اعتراض هواداران تیم فوتبال استقلال تهران به عملکرد مدیرعامل این تیم زمزمه های جابجایی در هیات مدیره باشگاه استقلال بیش ازگذشته به گوش می رسد.
به گزارش «قلم نیوز» درحالیکه عملکرد تیم فوتبال استقلال تهران در فصل اخیر نتوانسته نظر مساعد هوادران این تیم راجلب کندو برخی از حامیان این باشگاه خواستار تغییر درترکیب هیات مدیره و شخص مدیرعامل باشگاه استقلال هستند،خبر های تایید نشده ای از احتمال حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس درراس هرم مدیریتی باشگاه استقلال تهران به گوش می رسد.
به اعتقاد برخی کارشناسان حیدر علی کامیاب کلانتر که حدود دو سال است به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس معرفی شده توانسته است کارنامه ای قابل قبولی را درحوزه عمرانی،فرهنگی و جوانان از خود به جای بگذارد.
درحالی که یک بار دیگر پیش از این ،بحث حضور کامیاب به عنوان مدیرعامل این باشگاه پس از رفتن بهرام افشارزاده از باشگاه استقلال درمحافل ورزشی داغ شده بود، تلاش برای برقراری تماس با وی در چند روز اخیرو بررسی صحت و سقم ماجرا میسر نشد،اما یکی از نزدیکان کامیاب ضمن ابراز بی اطلاعی از مطرح شدن چنین موضوعی در حال حاضر می گوید:پیش از این و درزمان جداشدن آقای افشارزاده از تیم استقلال پیشنهادحضورمدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در هیات مدیره این باشگاه مطرح شد که آقای کامیاب ترجیح داد برنامه های توسعه زیر ساخت های ورزشی استان را دنبال کند.
وی می افزاید:به سرانجام رسیدن پروژه ورزشگاه بزرگ شیراز،برگزاری مراسم افتتاح پایتختی جوانان جهان اسلام و اجرای برنامه این پروژه،برنامه ریزی جهت حضور ورزشکاران این استان در مسابقات آسیایی و المپیک 2020 و تلاش برای رفع موانع حضور بخش خصوصی در ورزش استان از جمله برنامه های جدی آقای کامیاب در استان فارس است که به نظر می رسدمدیرکل ورزش و جوانان فارس در 2 سال اخیر تمام توان  خود را روی آنها متمرکز کرده است.
در هرحال و با شرایط بوجود آمده تغییر درراس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران دور از انتظار نیست اماباید منتظر ماند و دید که آیا وزیر ورزش و جوانان یکی از موفق ترین مدیران کل خود را برای نشستن روی صندلی داغ مدیرعاملی این باشگاه پرسابقه انتخاب می کند و یا ترجیح می دهد تا کامیاب برنامه های خود را در استان فارس ادامه دهد؟
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: