کد خبر: ۶۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۱ - ۲۷ آذر ۱۳۹۵
به دنبال آتش گرفتن گوشی هوشمند Galaxy Note 7،‌ شرکت سامسونگ دو بار درخواست سراسری جمع‌آوری این گوشی هوشمند را عرضه کرد و هفته گذشته به صورت رسمی توضیح داد که در آینده نزدیک با ارسال یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری همه این گوشی‌ها در سراسر جهان غیرفعال می‌شوند.
سامسونگ با وجود آنکه گوشی هوشمند مذکور را جمع‌آوری کرد، باز هم با تلاش های فراوان نتواست مشکل این محصول را برای کاربران برطرف کند.

به هر حال، امروز یک گزارش جدید منتشر شد و شرکت سامسونگ اعلام کرد که هم اکنون به طور کاملا دقیق متوجه شده است که چرا Galaxy Note 7 آتش می‌گیرد. این اتفاق باعث شد سامسونگ بیشتر از ۵ میلیارد دلار ضرر کند و ضمن اضافه شدن هزینه‌های مختلف، از درآمدهای آن کاسته شود.

samsung-galaxy-note-7-2

سامسونگ می‌گوید نتایج حاصل از بررسی‌های گسترده خود روی این گوشی هوشمند را با سازمان‌های جهانی به اشتراک گذاشته است و هم‌اکنون با انتشار یک گزارش با جزییات کامل اعلام کرده است که چرا Note 7 دچار آتش‌سوزی شد.

سامسونگ می‌گوید نوع طراحی باتری Note 7 مهم‌ترین دلیلی بود که آتش‌‌سوزی این دستگاه را باعث شد. با این وجود شرکت سامسونگ اعلام کرد که قصد ندارد این مشکل را حل کند و ترجیح می‌دهد گوشی هوشمند مذکور از بازار جهانی جمع‌آوری شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: