کد خبر: ۶۸۲۱
تاریخ انتشار: ۲۱:۳۸ - ۲۱ آذر ۱۳۹۵
رئیس فدراسیون فوتبال
رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد که تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا باید از تیم های عربستان سعودی در ایران میزبانی کنند.
مهدی تاج پس از جلسه هم اندیشی مدیران باشگاه های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا که در سازمان لیگ برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: ما دنبال ماجراجویی نیستیم و اگر قرار است بازی‌ تیم‌های ایرانی در کشور ثالث برگزار شود، باید دلیل آن قانع‌کننده باشد.
وی درباره برخورد تیم‌های ایرانی با تیم‌های عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: هر 4 باشگاه استقلال خوزستان، پرسپولیس، ذوب آهن و استقلال نظرشان این بود که فدراسیون فوتبال در این باره تصمیم‌گیری کند و بابت این اعتماد ما از آنها تشکر می‌کنیم.
رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: این‌طور نیست که هر کشوری بگوید به فلان کشور نمی‌رود چرا که نتیجه بازی‌ها 3 بر صفر می‌شود؛ کمیته مسابقات محل تدوین مقررات در باره مسابقات است نه تصمیم‌گیری درباره بازی‌ها.
تاج درباره لغو دیدار ایران و ساحل عاج در امارات تصریح کرد: وزارت امور خارجه نامه‌ای به ما داد که ما آن را به همه باشگاه‌ها دادیم و مطمئنا اگر مسئولان وزارت ورزش صلاح بدانند این نامه منتشر خواهد شد.
رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص حمایت‌های مسعود سلطانی‌فر از فدراسیون و همچنین بحث میزبانی ایران در مسابقات جام ملت‌های 2023 اظهار داشت: باید از وزیر ورزش که در همه زمینه‌ها به ما کمک کرده تشکر ویژه‌ای کنیم. با دستور وزیر ورزش امکانات بهتری در اختیار ما قرار گرفت و همچنین توانستیم قراردادی با فدراسیون فوتبال ارمنستان ببندیم تا از امکانات این کشور مانند چمن، استخر و مسائل دیگر استفاده کنیم.
وی از برگزاری اردوی تیم ملی در ارمنستان در سال آینده خبر داد و افزود: کارلوس کی روش نیز از شرایط اردوی ارمنستان راضی است.
تاج درباره دریافت پول برای صدور ITC با تشکر از دادستان تهران، اظهار داشت: براساس دستور دادستان، هر فردی مدرکی درباره فساد در فوتبال داشته باشد، می تواند در اختیار دادستانی قرار دهد تا بررسی های لازم درباره آن انجام شود.
رئیس فدراسیون فوتبال درباره برخی از مسائل مطرح شده درباره علی کفاشیان رئیس سابق و نائب رئیس اول کنونی فدراسیون فوتبال تصریح کرد:‌ همه این موارد باید در کمیته اخلاق یا دادسرای عمومی بررسی شود؛ در حال حاضر فضای بسیار خوبی برای مبارزه با مسائل این چنینی به وجود آمده است.
تاج درباره مباحث مبارزه با فساد در کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: ما با رئیس کمیسیون اصل 90 جلسه ای داشتیم و نمی‌خواهیم هر روز فردی درباره فساد مطلب جدیدی مطرح کند؛ هر فردی مدرکی دارد باید در کمیته اخلاق بحث خود را مطرح کند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: