کد خبر: ۶۷۲۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۲ - ۱۲ آذر ۱۳۹۵
منصوریان: از نظر اخلاقی روز خوبی برای فوتبال نبود/
سرمربی استقلال تهران در پایان بازی این تیم مقابل صبای قم گفت: از نتیجه کسب شده خوشحالم و توانستیم در شرایطی که دوست داشتم، سه امتیاز را کسب کنیم.
علیرضا منصوریان پس از برتری 2 بر صفر استقلال مقابل صبای قم اظهار داشت: از نتیجه کسب شده خوشحالم و توانستیم در شرایطی که دوست داشتم، سه امتیاز را کسب کنیم. خیلی خوشحالم که برنده از زمین خارج شدیم.

وی در مورد اتفاقات بازی صبای قم - استقلال تصریح کرد: درباره حواشی نمی‌توانیم صحبت کنیم. امروز روز قشنگ فوتبالی نبود و نمی‌توانم بگویم که چه ادبیاتی رد و بدل شد. از همه شما می‌خواهم عقبه محمد خرمگاه و دیگران را در نظر بگیرید. خدا را شکر می‌کنم که به همه مجموعه‌ها احترام می‌گذاریم، اما متأسفانه امروز روز خوب فوتبال، البته از نظر اخلاقی نبود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: شما می‌توانید ما را قضاوت کنید. زمانی که صبا 9 نفره شد، سعی و تلاشش برای تغییر نتیجه بود و ما هم می‌خواستیم به گل سوم و چهارم برسیم. باز هم تأکید می‌کنم روز اخلاقی خوبی نبود.

منصوریان در مورد داوری دیدار صبا - استقلال گفت: از روزی که مربی شدم، به خودم اجازه ندادم داوری را نقد کنم. وقتی به خودمان اجازه نمی‌دهیم دیگران ما را نقد کنند، ما هم نباید داوران را نقد کنیم. همین که داوران جوان ما پیشرفت می‌کنند، باید افتخار کنیم. ما همان ادبیات اول فصل را داریم که احترام به قاضی میدان خواهیم داشت. اگر اشتباهی شود چه درست، چه غلط، قاضی یک انسان است و تهدید کار درستی نیست.

وی با اشاره به روند بازی تأکید کرد: تیم‌های 10 نفره سخت‌تر از تیم‌های 11 نفره هستند. به خاطر اینکه اتفاقات روحی و روانی داخل آنها می‌افتد. البته 9 نفره شدن تیم صبا به ما کمک کرد، گل دوم را بزنیم. نوع تمرینات ما به گونه‌ای بود که می‌دانستیم حتی اگر صبا دفاعی بازی کند، چطور بازی کنیم. در پایان نیمه اول هم می‌توانستیم توسط علی قربانی گل دوم را به ثمر برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص عملکرد یعقوب کریمی عنوان کرد: یعقوب کم کم خودش را آماده می‌کند. برای ما قم خوش‌یمن بوده است و این بازی را هم بردیم.

منصوریان در رابطه با خط دفاعی استقلال گفت: هدف اول ما حفظ ساختار بود. با آمدن یعقوب تیم بالانس شده است. اگر یعقوب قبول کند که دفاع چپ خوبی است، تیم ما بالانس‌تر می‌شود. قبول دارم که کلین‌شیت برای ما مهم است و اینکه گل نخوریم. خلق موقعیت برای ما مهم است، اما باید ساختار دفاعی‌مان هم حفظ شود.

سرمربی سرمربی استقلال در مورد بازی رضا عنایتی در خط دفاع گفت: یک روز در جام حذفی مقابل پدیده دیدیم که ۴ مهاجم گذاشته و رضا عنایتی دفاع آخر بازی کرد. نقطه مثبت رضا را در نظر بگیریم. او در این سن توانایی دارد که در خط دفاع بازی کند و فکر می‌کنم کمبود دفاع باعث شد که عنایتی در خط دفاع بازی کند. باید به تخته بزنم که رضا چشم نخورد. در زمانی که نفت هم بودم دیدم که عنایتی مقابل ما دفاع آخر بود. کاش اتفاقات زشت داخل پیست رخ نمی‌افتاد. بازیکنان قول دادند برد هدیه تولدم خواهد بود و از عادل فردوسی پور می‌خواهم که به آن نپردازد زیرا اتفاق جدیدی در فوتبال ما نیست.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: