کد خبر: ۶۳۲۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۱ - ۱۶ مهر ۱۳۹۵
مدیرعامل بانک سپه در جمع بسیجیان گفت: وظیفه ما خدمت‌رسانی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران دفاع‌مقدس است، لذا اولین کارت اعتباری بانک را به پاس این منزلت به خانواده شهدا تقدیم کردیم.
مراسم بزرگداشت هفته دفاع‌مقدس با حضور مدیرعامل، اعضای هیات‌مدیره، پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای‌اسلامی، مدیران، روسای ادارات و سایر همکاران بسیجی در سالن آمفی تئاتر ساختمان نگین برگزار شد.

چقازردی، مدیرعامل بانک سپه گفت: این مراسم به منظور زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا هشت سال دفاع‌مقدس به ویژه شهدای بانک سپه و همچنین تشریح نقش امام راحل (ره) در هدایت و راهبری انقلاب و نشر ارزش‌های اسلامی و انتقال فرهنگ دفاع‌مقدس برگزار شده است.

مدیرعامل بانک سپه با اشاره به اینکه این بانک در تمامی عرصه‌های اقتصادی حضوری پررنگ دارد بیان کرد: همکاران عزیز ما برای ارائه خدمات بانکی دوش به دوش رزمندگان حضور پر رنگی در جبهه‌ها داشتند و در این راه تعدادی از آنان به درجه رفیع شهادت نائل آمده و تعدادی نیز جزو شهدای زنده بانک و جانبازان هستند.

چقازردی با بیان اینکه، اولین کارت اعتباری بانک سپه که ماحصل تلاش تمامی همکاران است برای همسر شهید اسماعیلی (شهید حادثه منا) صادر شد، گفت: خون شهدا پشتوانه نظام است و باید روحیه بسیجی در بانک تقویت شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: