کد خبر: ۶۱۲۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۸ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۵
غروب شصت و هشتمین تهرانگردی احمد مسجد جامعی با سر زدن به خانه «داوود رشیدی» این بار بدون حضور او به پایان رسید.photo_2016-09-09_21-55-43.jpg


آخرین ایستگاه تهرانگردی این هفته جمعه  18 شهریور، به خانه داوود رشیدی رسید. این بازدید برخلاف بازدید قبلی احمدمسجد جامعی و عضو شورای شهر تهران در چند ماه گذشته،  بدون حضور داوود رشیدی برگزار شد و مسجد جامعی و تیمش برای تسلیت دوباره به خانواده رشیدی و برومند به این بازدید رفتند.

در این دیدار احترام برومند، همسر مرحوم داوود رشیدی با یادآوری خاطراتش با مرحوم رشیدی به مکان آشنایی‌اش با این بازیگر پیشکسوت و ازدواج با او اشاره کرد.

او گفت: من برای اولین بار داوود رشیدی را در کافه قناری در خیابان سمیه، خیابان مفتح دیدم. حالا آن کافه به رستوران تبدیل شده است.

علیرضا تابش، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی نیز که تیم تهرانگردی را همراهی می‌کرد در صحبتی کوتاه گفت: مرحوم رشیدی، همسر و فرزندش لیلی رشیدی جزو استوانه‌های سینمای ملی ما هستند.

به گفته برومند این روزها برنامه ریزی برای برگزاری مراسن چهلم این بازیگر پیشکسوت فقید انجام می‌شود.

او همچنین پس از تایید حضور کوتاهش در فیلم سینمایی «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی گفت: نقش بسیار کوتاهی در این فیلم پر از موفقیت داشتم اما خوشحالم که این فیلم موفقیت زیادی کسب کرد.

انتهای پیام

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: