کد خبر: ۵۸۶۰
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۳ - ۰۸ شهريور ۱۳۹۵
سخنگوی فراکسیون امید با اعلام خبر تعیین‌تکلیف چهار کمیته باقی‌مانده از کمیته‌های هفت‌گانه این فراکسیون، اعضای هیات رییسه کمیته‌های تخصصی «حقوقی»، «فرهنگی و اجتماعی»، «تولید زیربنایی» و «اقتصادی و بودجه» را معرفی کرد.


بهرام پارسایی  با اشاره به تعیین‌تکلیف اعضای هیات رییسه چهار کمیته تخصصی و مشخص شدن هیات رییسه کمیته‌های هفت‌گانه فراکسیون امید، اعلام کرد: باتوجه به این‌که اعضای هیات رییسه سه کمیته تخصصی از کمیته‌های هفت‌گانه مشخص شده بود، در جلسه روز گذشته چهار کمیته «حقوقی»، «فرهنگی و اجتماعی»،‌«تولید زیربنایی» و «اقتصادی و بودجه» نیز تعیین‌تکلیف شدند.

او گفت: بر این اساس محمد کاظمی نماینده ملایر، محمود صادقی و محمدجواد فتحی دو نفر از نمایندگان مردم تهران به‌عنوان اعضای هیات‌رییسه کمیته «حقوقی» فراکسیون امید انتخاب شدند و همچنین حجت‌الاسلام احمد مازنی نماینده مردم تهران، احمد بیگدلی نماینده مردم خدابنده و داود محمدی نماینده تهران به‌عنوان اعضای هیات رییسه کمیته فرهنگی و اجتماعی فراکسیون امید برگزیده شدند.

سخنگوی فراکسیون امید همچنین اعلام کرد: علاوه براین در کمیته «تولید زیربنایی» نیز سیدابوالفضل موسوی بیدکینماینده مردم یزد، نورمحمد تربتی‌نژاد نماینده مردم گرگان و علی کاظمی نماینده اردل و فارسان هیات رییسه را تشکیل می‌دهند.

این عضو هیات رییسه فراکسیون امید اضافه کرد: در کمیته «اقتصادی و بودجه» نیز غلامرضا حیدری نماینده مردم تهران،محمدصادق حسنی‌جوریابی نماینده رشت و سیدفرید موسوی به‌عنوان اعضای هیات رییسه انتخاب شدند.

پارسایی همچنین با اشاره به تغییری که در هیات رییسه کمیته «زنان، خانواده و جوانان» به‌وجود آمده از خروج فرید موسوی از این کمیته و پیوستن او به هیات رییسه کمیته «اقتصادی و بودجه» خبر داد و گفت: با وجود این‌که عنوان این کمیته «زنان، خانواده و جوانان» بود و آقای فرید موسوی نیز به‌عنوان یکی از جوان‌ترین خوش‌فکر فراکسیون امید، به‌عضویت این کمیته درآمده بود، به دلیل فضاسازی‌های منفی علیه ایشان در خارج از فراکسیون امید که ناشی از اندیشه‌ها و افکار بسته و منجمد برخی از نمایندگان است، ترجیح دادند از این کمیته خارج شوند. این دست افراد همان کسانی هستند که به خبرنگاران نیز حمله می‌کنند و بجای پاسخگویی، آن‌ها را کتک می‌زنند.

سخنگوی فراکسیون امید با بیان این‌که جلسه‌های هیات رییسه این فراکسیون به‌صورت هفتگی در روزهای یکشنبه برگزار می‌شود، یادآور شد: درپی تعیین‌تکلیف کمیته‌های هفت‌گانه فراکسیون امید، مقرر شد که کمیته‌های تخصصی نیز به‌صورت هفتگی تشکیل جلسه دهند که بر این اساس، روز برگزاری جلسات هرکدام از کمیته‌ها به فراخور تصمیم اعضای هر کمیته انتخاب خواهد شد.

 پیش از این اعضای هیات رییسه سه کمیته «سیاست داخلی»، «سیاست خارجی و بین‌الملل» و همچنین«زنان خانواده و جوانان» مشخص شده بود که بر این اساس، قاسم میرزایی‌نکو نماینده دماوند، جلال میرزایی نماینده ایلام و محمدجواد فتحی نماینده تهران به‌عنوان هیات رییسه کمیته «سیاست داخلی»، علی نجفی خوشرودی نماینده بابل،شهروز برزگر نماینده سلماس و علیرضا رحیمی جهان‌آبادی نماینده تهران در کمیته «سیاست خارجی و بین‌الملل» و همچنین ناهید تاج‌الدین نماینده اصفهان و سیده حمیده زرآبادی نماینده قزوین نیز به‌عنوان اعضای هیات رییسه «کمیته زنان، خانواده و جوانان» معرفی شده بودند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: