کد خبر: ۳۹۰۶۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۱ - ۰۴ مهر ۱۴۰۱
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ احمد شیرانی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور اظهارکرد:‌ در حال حاضر و برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در سراسر کشور تردد در تمامی جاده‌های کشور روان است و تنها در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس ترافیک پرحجم و نیمه سنگین گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا درباره محدودیت‌های تردد نیز گفت:‌ در کمربندی محمودآباد - فریدونکنار واقع در استان مازندران ، به دلیل اجرای عملیات راهداری در  مسیر جنوبی این محور انسداد موقت ایجاد شده و تردد از مسیر جایگزین داخل شهر انجام می‌شود.

شیرانی با بیان اینکه محور ریگان - ایرانشهر تنها محور مسدود شریانی در کشور است، اظهارکرد:‌ محور لاسم - ارجمند نیز دارای انسداد فصلی گزارش شده است.

وی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز گفت: گزارش‌های دریافتی حاکی از بارش باران در برخی از محورهای دو استان گیلان و مازندران است. در دیگر جاده‌های کشور وضعیت جوی آرام و بدون هیچگونه مداخله گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا، همچنین با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع سفر حتما با این شماره تماس گرفته و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور، مناسب‌ترین زمان و بهترین مسیر را برای انجام سفر خود انتخاب کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: