کد خبر: ۳۵۷۶
تاریخ انتشار: ۱۸:۵۶ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵
عذرخواهی رسمی پرسپولیس از علی پروین و دایی
باشگاه فرهنگی - ورزشی پرسپولیس با اشاره به اتفاقات حاشیه‌ای جشن پایان فصل این تیم از علی دایی و علی پروین بابت آنچه که کدورت و دلخوری این دو اسطوره قرمزپوشان خواند، رسما عذرخواهی کرد.
گرشاسبی: اتفاقات رخ داده نکوهیده و غیرقابل قبول است/ تقلید صدا بدون هماهنگی اجرا شده است

باشگاه پرسپولیس ظهر روز دوشنبه 27 اردیبهشت در محل تالار مهربانی مجموعه ورزشی انقلاب با حضور بازیکنان، کادر فنی، اعضای هیات مدیره و تعدادی از هوادارانش جشنی را به مناسبت پایان فصل لیگ پانزدهم برگزار کرد که در جریان این جشن، فردی با اجرای برنامه به فن تقلید صدا پرداخت و صدای علی دایی و علی پروین را تقلید کرد، موضوعی که در طی 24 ساعت گذشته واکنش‌ها و مخالفت‌های بسیاری را به همراه داشته و باعث تکدر خاطر این دو پیشکسوت پرسپولیس شده است.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با اشاره به اتفاقات این جشن، ضمن عذرخواهی رسمی از علی دایی و علی پروین اعلام کرد که رعایت احترام پیشکسوتان و حفظ حرمت آن‌ها موضوعی است که در هیچ شرایطی قابل انکار نیست.

حمیدرضا گرشاسبی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و مشاور عالی وزیر ورزش در گفت‌وگویی با خبرنگار ورزشی ایسنا در این باره گفت: اتفاقاتی که در جریان جشن پرسپولیس افتاد به هیچ وجه پسندیده و قابل دفاع نیست. پرسپولیس ضمن عذرخواهی از دو اسطوره بزرگ این باشگاه اعلام می‌کند که این حادثه اتفاقی رخ داده و بدون هماهنگی با مسوولان باشگاه انجام شده است.

وی گفت: این حرکت نکوهیده و غیرقابل قبول است و باشگاه به شدت این موضوع را نکوهش کرده و ضمن دلجویی و عذرخواهی از علی‌ آقای پروین و علی دایی، شهریار فوتبال ایران تاکید دارد که کلیه پیشکسوتان، بزرگان باشگاه هستند و باید شان و احترام آن‌ها همواره حفظ شود.

گرشاسبی ادامه داد: اتفاقی که رخ داده به هیچ وجه قابل توجیه نیست. متاسفانه فردی که آن برنامه را اجرا کرد علاوه بر تقلید صدای انجام شده در بخشی از برنامه در حضور برانکو صدا و حرکات او را تقلید کرد که البته این بخش با خنده برانکو و استقبال سرمربی تیم همراه شد. در موضوع تقلید صدای دو اسطوره پرسپولیس نیز به گفته‌ی آقای طاهری سرپرست باشگاه، بلافاصله تاکید شد تا مانع از اجرای ادامه برنامه شوند که این مهم نیز انجام شده است.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بار دیگر تاکید کرد که این اتفاقات بدون هیچ هماهنگی قبلی رخ داده و باشگاه و اعضای هیات مدیره و مدیرعامل ضمن نکوهش اتفاقات مذکور نسبت به آنچه که رخ داده و موجب رنجش خاطر این بزرگان شده نیز گلایه دارند.

او گفت: معتقدم باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی و فرهنگ‌سازی شود که در تمامی جشن‌ها و مراسم دیگر شاهد تقلید صدای بزرگان ورزش ایران نباشیم چراکه این موارد به نفع ورزش و فرهنگ ایرانی اسلامی نیست.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: