کد خبر: ۲۸۶۹۲
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۷ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۹
اگر نمایندگان مجلس بر تغییرات خود در بودجه اصرار کنند و دولت قصد عقب‌نشینی نداشته باشد، سرنوشت مهم‌ترین سند مالی سال آینده مملکت با مشکلات جدی مواجه خواهد شد. این شاید دقیقا همان نکته‌ای باشد که جبهه پایداری با عده و عده قابل‌توجه خود در پارلمان، دنبال آن است.
قلم‌نیوز:پیش از این امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی، نایب‌رییس اول مجلس و یکی از چهره‌های اجرایی پایداری در پارلمان از مطالبه خود برای تصویب بودجه سه‌دوازدهم در مجلس گفته و علی ربیعی، سخنگوی دولت نیز از برخی تلاش‌ها برای تصویب بودجه سه‌دوازدهم در مجلس خبر داده و به انتقاد از آن پرداخته بود ولی شرایط کنونی به شکلی است که می‌توان پایداری‌ها را در یک قدمی بودجه سه‌دوازدهم متصور شد؛ البته مشروط به آنکه توصیه یا فرمانی از سوی نهادهای بالادستی به پاستور و بهارستان نرسد.

بزرگ‌ترین مزیت بودجه سه‌دوازدهم برای اصولگرایان، عبور از انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری ایران است. پایداری‌ها عملا تلاش می‌کنند با بودجه‌ای سه ماهه، دولت روحانی را پشت سر بگذارند و سپس با رایزنی با دولتی-که مدت‌هاست در رویایش، روزها را شب کرده و تصور می‌کنند متعلق به اصولگرایان خواهد بود- بودجه‌ای را تصویب کنند که اهداف این جریان سیاسی را تمام و کمال دنبال می‌کند.

منبع: اعتمادآنلاین
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: