کد خبر: ۲۵۹۰۴
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - ۲۴ آبان ۱۳۹۹
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو برادر سارقی خبر داد که ۱۱۰ میلیارد ریال ارز و دلار را از منزلی در محله اختیاربه سرقت کرده بودند.
قلم‌نیوز: سرهنگ قاسم دستخال در این باره گفت: اوایل مهر ماه پرونده ای با موضوع سرقت منزل در حوالی اختیاریه به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد و طی آن شاکی اظهار داشت که سارق یا سارقان مقادیر فراوانی طلا و ارز به ارزش حدود ۱۱۰ میلیارد ریال از منزل وی سرقت کرده اند.

این مقام انتظامی گفت: در گام اول تحقیقات بلافاصله اکیپی از کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت منزل برای بررسی میدانی به نشانی اعلامی اعزام شدند و مشخص شد که سارقان دو نفر بودند و با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت به منزل شاکی مراجعه کرده اند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی تصویری از چهره سارقان به دست آمد، گفت: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، مخفیگاه یکی از سارقان به نام سینا در محله خانی آباد شناسایی شد.

سرهنگ دستخال گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم دوم پرونده برادر سینا و این دو برادر با همکاری یکدیگر سرقت را انجام داده اند.

وی اضافه کرد: با هماهنگی های قضائی هر دو متهم در دو عملیات جداگانه دستگیر شدند و بخش اعظم اموال مسروقه نیز در منزل متهمان کشف شده است.

براساس گزارش سایت پلیس، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی در پایان گفت: هر دو متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند و با دستور قضائی اموال کشف شده به مال باخته مسترد شد.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: