کد خبر: ۲۵۳۴۶
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۹ - ۱۰ آبان ۱۳۹۹
محمدرضا یزدانپرست، روزنامه‌نگار و مجری تلویزیون در یادداشتی نوشت: پارازیتچی نازنین! لحظه فشردن دکمه پارازیت، این ۷سوال را از خودت بپرس! ضمنا اینهمه سال زدی، چی شد؟
قلم‌نیوز:محمدرضا یزدانپرست، روزنامه‌نگار و مجری تلویزیون در یادداشتی نوشت: سالهاست به‌عینه می‌بینم منظم‌ترین فرد بین مسئولان، مسئول دکمه پارازیت است و دقیقا و دقیقا راس ساعات ۹:۵۲، ۱۲:۵۲، ۱۵:۵۲، ۱۸:۵۲ و ۲۰:۵۲، دکمه را می‌زند. خدا شاهد است یک روز هم مرخصی نرفته و حتی یک بار، یک دقیقه کارش را پس و پیش انجام نداده است.

 پارازیتچی محترم! لطفا این ۷سوال را در لحظه فشردن دکمه از خودت بپرس:

 

۱) برنامه‌ها «تکرار» دارد و وقتی پارازیت نیست، می‌شود تکرار آن را دید! چرا می‌زنی؟

 

۲) در بعضی مناطق شهر، پارازیت هست و در برخی دیگر نیست! چرا می‌زنی؟

 

۳) همه شبکه‌ها، سایت و اپلیکیشن دارند و بدون پارازیت و فیلتر می‌شود هر برنامه‌ای را بارها دید! چرا می‌زنی؟

 

۴) ده‌ها اپلیکیشن آمده که پخش زنده صدها شبکه تلویزیونی را پوشش می‌دهند و هرکس در موبایل داخل جیب‌اش می‌تواند زنده و مرده همه برنامه‌ها را ببیند! چرا می‌زنی؟

 

۵) در تهران پارازیت هست و در شهرهای بسیاری نیست. یعنی تهران‌نشین ببیند اشکال دارد و ساکن دیگر شهرها ببیند بی‌اشکال است؟ پس چرا می‌زنی؟

 

۶) اگر تشخیص می‌دهی باید پارازیت باشد، همه ساعات باید باشد. چرا فقط در بعضی ساعات پارازیت می‌زنی؟

 

۷) اگر ماهواره بد است و باید با پارازیت، جلوی تماشای مردم را گرفت، چرا فقط بعضی شبکه‌ها را شامل می‌شود و شبکه‌های بنیان‌کنِ اخلاقیات را شامل نمی‌شود؟ چرا روی بعضی فقط پارازیت می‌زنی؟

 

پارازیتچی نازنین! لحظه فشردن دکمه پارازیت، این ۷سوال را از خودت بپرس! آهان... حالا که خنده‌ات گرفته-و البته اگر وجدان داشته باشی باید گریه‌ات بگیرد از اینهمه نتیجه‌بخشیِ کار ویرانگری که می‌کنی- آهان... حالا محکم‌تر دکمه پارازیت را فشار بده!

 

پارازیتچی دلبندم! این امواج سرطانزا، عامل به دنیا آمدن کودکان ناقص، مخربِ سلامتی مادران باردار، عامل بسیاری از سردردهای میگرنیِ عذاب‌آور و... یک روز، گریبان سلامتی فرزند خودت را هم خواهد گرفت! چرا می‌زنی؟

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: