کد خبر: ۲۵۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۰ - ۰۵ آبان ۱۳۹۹
فرمانده و دادستان انتظامی مشهد از پیگیری ویژه ماجرای شهرک حجت خبر دادند
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: تحقیقات ویژه پیرامون مرگ مرد جوان مشهدی که گفته می‌شود در درگیری با پلیس جان باخته با انجام تحقیقات از مامور پلیس ادامه دارد و دستور ویژه در این خصوص صادر شده‌ است.
قلم‌نیوز:به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، سردار محمد کاظم تقوی افزود: در پی ارسال گزارش مرگ مردی جوان و انتشار تصاویری از زمان دستگیری متهم با ادعای مسمومیت بر اثر اسپری فلفل در شبکه‌های معاند، به محض دریافت گزارش و قبل از انتشار تصاویر مربوط به این واقعه از رسانه‌ها، دستورات ویژه به رییس بازرسی پلیس استان برای پیگیری سریع پرونده و روشن شدن چرایی و علت آن صادر و تحقیقات با احضار مامور انتظامی آغاز شد. وی با ابراز تاسف از وقوع این حادثه ادامه داد: موضوع به صورت ویژه بررسی و نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

دادستان نظامی استان خراسان رضوی نیز شب شنبه در خبری از تشکیل پرونده‌ای درخصوص مرگ یک جوان در جریان دستگیری توسط ماموران نیروی انتظامی خبر داد. بنا به گفته مهدی اخلاقی، پرونده‌ای در این ارتباط در دادسرای نظامی خراسان رضوی تشکیل شده و خانواده متوفی نیز شکایت خود را به این دادسرا اعلام کرده‌اند و دستور نمونه‌برداری از ریه و بررسی تاثیر اسپری بر مرگ متوفی صادر شده‌ است. سوم آبان تصاویر درگیری بین مرد جوان و مامور کلانتری در شهرک حجت مشهد منتشر شد که بعد مشخص شد درگیری روز ۲۷ مهر ماه گذشته رخ داده است.
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: