کد خبر: ۲۵۰۴۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۳ - ۳۰ مهر ۱۳۹۹
معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: خوشبختانه در حاشیه شهر مشهد، اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است و شهرداری با اختصاص زمین و منابع در حال ایجاد زیرساخت هایی است تا دغدغه های موجود در زمینه نیاز به فضای سبز و موارد دیگر رفع شود.
شهرداری مشهد با اختصاص زمین و منابع در حال رفع دغدغه ساکنان حاشیه شهر است
 به گزارش قلم نيوز پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی نبیان در خصوص برنامه های مجلس برای رفع مشکل مالکیت سندی و اخذ تسهیلات در بافت پیرامونی شهر مشهد اظهار کرد: ما از روز گذشته به همراه رئیس و نائب رئیس کمیسون عمران مجلس شورای اسلامی و معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان باز آفرینی شهری از مناطق حاشیه شهر بازدید و مشکلات آنان که دغدغه مقام معظم رهبری، دولت و وزیر راه و شهرسازی نیز هست را، مورد بررسی قرار دادیم.
وی افزود: دغدغه اهالی حاشیه شهر به حق بوده و پیگیری هایی مستمری نیز از طرف دولت و مجلس در این خصوص انجام می شود.
مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن بیان کرد: نکته حائز اهمیت این است که باید با کمک مجلس و دولت، سند و چشم اندازی برای این موضوع ایجاد و زمین های دولتی در اختیار سازمان بازآفرینی قرار بگیرد.
نبیان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حاشیه شهر اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است و شهرداری با اختصاص زمین و منابع در حال ایجاد زیرساخت هایی است تا دغدغه های موجود در زمینه نیاز به فضای سبز و موارد دیگر رفع شود. در این راستا در چند هفته آینده، جلسه ای در وزارت خانه و کمسیون عمران مجلس برگزار خواهد شد تا سند چشم انداز منطقه آماده و به سرار کشور تعمیم داده شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: