کد خبر: ۲۴۲۳۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۳ - ۰۸ مهر ۱۳۹۹
یک عضو هیات رییسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
قلم‌نیوز:این تذکرات کتبی در جلسه علنی امروز مجلس توسط علی کریمی فیروزجانی به شرح زیر قرائت شد:

معین الدین سعیدی به وزیر آموزش و پرورش: لزوم اقدام جدی در خصوص وضعیت بسیار نابسامان معلمین طرح خرید خدمات.

بهروز محبی نجم آبادی به وزیر آموزش و پرورش: علت انتقال معلمان حق التدریسی در شهرستان های حوزه انتخابیه به نقاط دیگر استان چیست؟

حبیب الله دهمرده به وزیر نیرو: لزوم اقدام جدی در خصوص نمک زدایی از آب دریا و انتقال آن به مناطق مورد نیاز.

مالک شریعتی به همراه ۳۷ نقر از نمایندگان به رییس جمهور: ضرورت تشکیل جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی و تصویب تنفس خوراک پتروپالایشگاه ها.

ذاکر به وزیر آموزش و پرورش: لزوم جذب و حل مشکل نیروهای شرکتی، نهضتی، معلمین قرآنی جامانده و معلمان حجمی، به وزیر اقتصاد: رسیدگی به افزایش بیکاری در استان آذربایجان غربی شهرستان ارومیه، به وزیر کار: لزوم افزایش حقوق و مستنری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و تهیه مسکن آنها.

میرتاج الدینی و ۶۶ نفر از نمایندگان به رییس جمهور: الزام بانک مرکزی به صدور اجازه ترخیص سه و نیم میلیون تن کالای وارد شده با ارز آزاد به غیر از کالاهای لوکس.

سیدجواد حسینی کیا و هفت نفر ازنمایندگان به وزیر راه و وزیر اقتصاد: لزوم تسریع در پرداخت وام مسکن روستایی.

حاجی به همراه ۳۳ نفر از نمایندگان  به وزیر بهداشت: لزوم اجرای احکام قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در مدت پاسخگویی ۱۰ روزه در دستگاه های زیرمجموعه و لزوم ارجاع متخلفان به مراجع رسیدیگی به تخلفات اداری.

حاجی به همراه ۳۶ نفر از نمایندگان به وزیر نفت: ضرورت تامین کنتور و علمک گاز.

 حبیب آقاجری به وزیر راه: لزوم بهسازی جاده حادثه خیز امیدیه.

رسول فرخی به وزیر کشاورزی: لزوم تسریع در پرداخت خسارت وارده در سیل اخیر به شالیکاران استان گیلان.

جعفر قادری به همراه مسلم صالحی، نجابت، حجت الله فیروزی و رشیدی کوچی به وزیر آموزش و پرورش: لزوم جلوگیری از ایجاد تزلزل در مدیریت دانشگاه فرهنگیان استان فارس.

ذاکر به رییس جمهور: لزوم تنظیم ارز تعهدی و تطبیق آن با نوع صادرات و رفع نیازهای مردم به خصوص در استان های قطب کشاورزی، به وزیر نیرو: لزوم پیگیری احیای دو سد حوزه انتخابیه، به وزیر علوم: لزوم رسیدگی به درخواست های مکرر اساتید حق التدریس برای عضویت در هیات علمی در دانشکاه های آزاد و سراسری استان آذربایجان غربی.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: