کد خبر: ۲۳۷۸۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۸ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۹
ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر سیرجان با رصد و اقدامات اطلاعاتی دریافتند زنی سابقه دار منزلی را برای نگهداری و تحویل موادمخدر به باند‌های کلان استان‌های دیگر اجاره کرده است.
قلم‌نیوز:ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان سیرجان از منزل زن قاچاقچی، ۳۰۰ کیلوگرم حشیش کشف کردند.
 
فرمانده انتظامی استان کرمان در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر سیرجان با رصد و اقدامات اطلاعاتی دریافتند زنی سابقه دار منزلی را برای نگهداری و تحویل موادمخدر به باند‌های کلان استان‌های دیگر اجاره کرده است.
 
سردار عبدالرضا ناظری افزود: اقدامات لازم برای شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار ماموران قرار گرفت که در ادامه نیرو‌های پلیس با شناسایی منزل مزبور در عملیاتی هماهنگ، این زن قاچاقچی را به دام انداختند و ۳۰۳ کیلوگرم حشیش را کشف کردند. وی با بیان این که این متهم ۴۰ ساله سابقه دستگیری در یکی از استان‌های کشور را دارد، ادامه داد:متهم با همدستی خواهرزاده ۲۴ ساله اش این منزل را به پاتوق معتادان و توزیع مواد افیونی تبدیل کرده بود. وی اضافه کرد:دستگیری افراد و اعضای باند‌های مرتبط با این قاچاقچی ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان کرمان همچنین از کشف ۸۱۶ کیلوگرم مواد مخدر شامل ۲۱۸ کیلوگرم تریاک و ۴۷۷ کیلوگرم حشیش در عملیات پلیس شهرستان رابر و ۱۲۰ کیلوگرم تریاک از یک قاچاقچی مسلح در عملیات ماموران یگان تکاوری ۱۱۵ و دستگیری دو قاچاقچی خبر داد.

منبع: خراسان
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: