کد خبر: ۲۳۷۶۱
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۹ - ۲۶ شهريور ۱۳۹۹
بورس تهران امروز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه را در ساعات اولیه با رشد آغاز کرد و تا پله ۴۴ هزار واحد بالا رفت اما در میانه راه با کم کردن ارتفاع، روند رشد شاخص کل و هم‌وزن کم شد و در پایان معاملات با رقم ۳۹ هزار و ۵۰۵ واحد بر سکوی یک میلیون و ۷۰۴ هزار واحد متوقف شد. شاخص کل پس از هفته‌های متوالی افت امروز کانال ۱.۷ میلیون واحد را بازپس گرفت.
قلم‌نیوز:در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۳۹ هزار و ۵۰۵ واحد رشد رقم یک میلیون و ۷۰۴ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۲۱۰۲ واحد افزایش به رقم ۴۳۰ هزار و ۲۰۲ واحد رسید. معامله‌گران امروز دو میلیون و ۱۵۵ هزار معامله به ارزش ۱۷۸ میلیارد و ۱۶۸ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، معدنی و صنعتی گل گهر، سرمایه‌گذاری غدیر، معدنی و صنعتی چادرملو و گسترش نفت و گاز پارسیان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

فرابورس نیز با ۴۶۹ واحد افزایش رقم ۱۷ هزار و ۹۲۰ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار امروز ۷۲۹ هزار و ۱۶۶ معامله انجام داده‌اند که ۵۴ میلیارد و ۱۷۵ میلیون ریال ارزش داشت.

پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی مارون، سهامی ذوب آهن اصفهان، سنگ آهن گهر زمین، بیمه پاسارگاد، پتروشیمی تندگویان و پتروشیمی زاگرس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: