کد خبر: ۲۳۷۵۵
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۸ - ۲۶ شهريور ۱۳۹۹
صحنه‌ای از حضور عبدالله بن زاید، وزیر خارجه امارات در جریان مراسم امضای توافقنامه عادی سازی روابط با اسرائیل مورد تمسخر کابران در شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

قلم‌نیوز:منابع خبری صحنه‌ای از حضور وزیر خارجه امارات در مراسم امضای توافقنامه صلح با اسرائیل در کاخ سفید را منتشر کردند که تمسخر کاربران و فعالان شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشت.

به گزارش ایسنا، عربی ۲۱ صحنه‌ای از حضور عبدالله بن زاید، وزیر خارجه امارات در جریان مراسم امضای توافقنامه عادی سازی روابط با اسرائیل منتشر کرد که وی در این صحنه مقام هماهنگ کننده مراسم را فرا می‌خواند و به او می‌گوید تا در مورد بخشی از برگه‌هایی که باید امضا کند، توضیحاتی به او بدهد.

طبق این ویدئو، پس از رفتن هماهنگ کننده مراسم، عبدالله بن زاید به برگه دست دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نگاه می‌کند و در این هنگام بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل از جایش بلند شده و دو نکته را در برگه‌ها به بن زاید نشان می‌دهد.

این صحنه تمسخر فعالان را به همراه داشت و نوشتند که عبدالله بن زاید مانند یک دانش‌آموز هنگام امتحان به طور پنهانی به برگه همکلاسی‌اش نگاه می‌کند و به نظر می‌رسد که برخی از بند‌های توافقنامه و محل‌هایی که باید امضا کند را نمی‌داند!

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: