کد خبر: ۲۲۹۱۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۸ - ۰۳ شهريور ۱۳۹۹
افت ۵۴ هزار و ۱۸۶ واحدی شاخص کل
شاخص کل بورس با افت ۵۴ هزار و ۱۸۶ واحدی در ساعات ابتدایی معاملات امروز دوشنبه سوم شهریورماه به رقم یک میلیون و ۶۰۸ هزار واحد رسید.
قلم‌نیوز: در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۱:۰۶ شاخص کل بورس با ۵۴ هزار و ۱۸۶ واحد افت رقم یک میلیون و ۶۰۸ هزار واحد را ثبت کرد. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۸۴۱۴ واحد کاهش به رقم ۴۵۶ هزار و ۷۰۶ واحد رسید. معامله‌گران تا این ساعت ۷۱۰ هزار معامله به ارزش ۹۹ هزار و ۲۴۱ میلیارد ریال انجام داده‌اند.

فولاد مبارکه اصفهان، سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت اصفهان، پالایش نفت تهران، مخابرات ایران و س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

 فرابورس نیز با ۵۴۰ واحد کاهش رقم ۱۷ هزار و ۲۸۳ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار ۱۰۸ هزار و ۷۷۸ معامله انجام داده‌اند که ۱۶ هزار و ۳۱۰ میلیارد ریال ارزش داشت.

هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، پتروشیمی مارون، سنگ آهن گهرزمین، سهامی ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی تندگویان، سرمایه‌گذاری صبا تامین و بیمه پاسارگاد نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

منبع: همشهری آنلاین
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: