کد خبر: ۲۲۲۶۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت
در روزهایی که اخبار مربوط به کرونا، در بین تمام خانوارها و مشاغل کشور در جریان است؛ گلدیران به مناسبت روز خبرنگار، از اصحاب رسانه قدردانی کرد. روز 13 مرداد و چند روز مانده به روز خبرنگار، گلدیران از فعالان حوزه رسانه دعوت کرد تا با حضور در ساختمان مشتریان گلدیران و درصورت تمایل تست رایگان کرونا انجام دهند.
گلدیران و تست رایگان کرونا از خبرنگاران
قلم‌نیوز: این اتفاق در شرایطی رخ داد که تمام موارد مربوط به پروتکل‌های بهداشتی در جای‌جای این ساختمان گلدیران، رعایت می‌شد و حاضرین با انجام تست پی‌سی‌آر می‌توانستند از شرایط سلامتی خود مطمئن شوند.

در حاشیه این مراسم دکتر امیرعباس کائینی؛ مدیرعامل شرکت صنایع گلدیران گفت: ما همواره برای رسانه‌ها و خبرنگاران محترمشان احترام زیادی قائل هستیم به همین واسطه از یک ماه گذشته تصمیم گرفتیم که برای روز خبرنگار به نحوی مناسب در شرایط کنونی از تلاشگران عرصه قلم تجلیل شایسته‌ای به عمل آوریم.

وی افزود: در شرایطی که این عزیزان به فکر همه هستند، برای خود وقت زیادی ندارند، بنابراین تصمیم گرفتیم تا در روز خبرنگار، سرویس سلامت را برای خبرنگاران محترم ارائه کنیم. امیدواریم توانسته باشیم؛ به درستی از خبرنگاران عزیز تجلیل و قدردانی کنیم.
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: