کد خبر: ۲۱۴۰۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۶ - ۲۵ تير ۱۳۹۹
معاون شهردار تهران:
معاون شهردار تهران از ابتلای ۶۶۸ نفر در شهرداری تهران به کرونا خبر داد و گفت: دستورالعمل جدیدی برای کاهش تراکم کارکنان در محیط کار ابلاغ خواهد شد.
قلم‌نیوز: حامد مظاهریان معاون شهردار تهران درباره آمار مبتلایان به کرونا در شهرداری تهران اظهار داشت: تا کنون ۶۱ هزار و ۱۵۸ نفر از کارکنان در طرح غربالگری کرونا شرکت و ۱۴ هزار و ۵۵۸ نفر به واحد آزمایش خون و اسکن ریه معرفی شدند که پس از آزمایشات مشخص شد که ۶۶۸ نفر درگیر این بیماری هستند.

 وی افزود: از همان روزهای ابتدایی گسترش این اپیدمی، بحث غربالگری کارکنان در دستور کار قرار گرفت و تا کنون ۱۴ نفر از همکاران را به دلیل این بیماری از دست داده‌ایم.

 معاون شهردار تهران با بیان اینکه اکنون شهر تهران دیگر بار در مرحله هشدار قرار دارد، گفت: شهردار تهران و کارکنان شهرداری با جان و دل تلاش دارند تا اقدامات لازم برای خروج تهران از این روزهای سخت را به عمل آورند. 

وی بیان داشت: در این میان حفظ سلامت کارکنان شهرداری از اولویت بالایی برخوردار است چراکه در مسیر این مبارزه نفس گیر، خادمان شهر باید برای ادامه خدمت سالم و مهیا بمانند، لذا به منظور حفظ سلامت محیط کار، دستورالعمل جدیدی برای کاهش تراکم کارکنان در محیط کار ابلاغ خواهد شد.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: