کد خبر: ۲۱۱۵
تاریخ انتشار: ۰۰:۲۷ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۵
هفته بیست و پنجم لیگ برتر؛
دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی با پیروزی سرخپوشان تبریزی همراه شد.
عبور تراکتور از روی ذوب‌آهن/ تبریزی‌ها هم مدعی قهرمانی لیگ شدند

تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۶:۳۰ امروز یکشنبه در ادامه هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۲ بر یک تراکتورسازی خاتمه یافت.

در نیمه نخست این بازی تیم تراکتورسازی بهتر کار کرد و چندین بار موقعیت گلزنی ایجاد کرد اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و دو تیم با تساوی به رختکن رفتند.

در نیمه دوم نیز بازی تهاجمی در دستور کار دو تیم قرار گرفت تا اینکه در دقیقه ۶۰ کاوه رضایی مهاجم تیم ذوب آهن در یک ضد حمله از مدافع حریف پنالتی گرفت و مهدی رجب زاده آن را به گل نخست بازی تبدیل کرد.

در ادامه قلعه نویی دست به تغییراتی زد و بختیار رحمانی و خالد شفیعی را به میدان فرستاد که بختیار رحمانی در دقیقه ۶۹ روی یک ضربه کاشته، کار را به تساوی کشاند. فشار تراکتورسازی برای دست یابی به گل دوم در دقایق پایانی زیادتر شد و در دقیقه ۸۷ بود که خالد شفیعی دیگر بازیکن تعویضی تراکتورسازی با ضربه سر گلزنی کرد تا تراکتورسازی مزد بازی رو به جلو و تغییرات خوب سرمربی این تیم را بگیرد.

تیم تراکتورسازی با این برد ۴۱ امتیازی شد و بخاطر تفاضل گل بهتر نسبت به نفت تهران جای این تیم را در رده چهارم جدول گرفت. شاگردان قلعه نویی دو پله در جدول صعود داشتند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: