کد خبر: ۲۰۳۳
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۳ - ۲۲ فروردين ۱۳۹۵
کمیسیون پزشکی مصدومیت رضا یزدانی از ناحیه آشیل پای راست را تایید کرد و وی در ر‌قا‌بت‌های انتخابی تاریخ 27 فروردین ماه شرکت نمی‌کند.
به دنبال مصدومیت رضا یزدانی، آزادکار وزن 97 کیلوگرم ایران و قاسم رضایی فرنگی کار وزن 98 کیلوگرم تیم ‌ملی و درخواستشان مبنی بر عدم حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ‌ملی که قرار است 27 ماه جاری در تهران برگزار شود، کمیسیون پزشکی با حضور این دو کشتی‌گیر تشکیل جلسه داد تا با بررسی مدارک پزشکی آنها در این خصوص تصمیم نهایی را اتخاذ کند.

به دنبال برگزاری این جلسه اعضای کمیسیون پزشکی مدارک پزشکی و تصویر MRI رضا یزدانی را مورد بررسی قرار دادند و در نهایت با درخواست نامبرده مبنی بر عدم حضور در ر‌قا‌بت‌های مرحله نهایی انتخابی تیم ‌ملی در تاریخ 27 فروردین ماه موافقت کردند.

همچنین کمیسیون پزشکی پس از بررسی مدارک پزشکی قاسم رضایی، دستور بررسی بیشتر در این رابطه را صادر کرد و قرار است این کشتی‌گیر‌ تحت معاینه مجدد قرار گیرد تا تکلیف وی نیز ظرف امروز (یکشنبه) مشخص شود.

رضایی پس از این جلسه نسبت به گرفتن MRI اقدام کرد تا کمیسیون پزشکی با بررسی مجدد آن در رابطه با مصدومیت وی تصمیم نهایی را اتخاذ کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: