کد خبر: ۱۹۹۱۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۲ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
رئیس جمهور در گفت‌وگوی تلفنی با وزیر بهداشت تاکید کرد به جای هشدارهای یکسویه در باره کرونا به مردم در خصوص فضای فعالیت سازنده و با نشاط همراه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اطلاع‌رسانی کنید.
قلم‌نیوز: حجت‌الاسلام حسن روحانی امروز جمعه ۱۶ خرداد در گفت‌وگو با سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن دریافت آخرین گزارش‌ها از اطلاع‌رسانی هدفمند درباره کرونا در چارچوب دستورات روزهای اخیر خود به وزیر بهداشت، گفت: باید به جای ارائه هشدارهای یکسویه و فاقد آگاهی‌بخشی که صرفا در مردم ایجاد نگرانی و ناامنی روانی کند، با ارائه اطلاعات هدفمند و هوشمندانه، مردم را در مسیر سازگار کردن زندگی و کار با کرونا یاری کرد.

رئیس‌جمهوری همچنین با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه روز گذشته روسای کمیته‌های ستاد مقابله با کرونا از جمله درباره ساعات بازگشایی حرم‌های مطهر، اقامه نماز جمعه در شهرهای با سطح خطر متوسط، آغاز فعالیت مراکز و آموزشگاه‌های فرهنگی و هنری و آژانس‌های گردشگری از وزیر بهداشت خواست تا طرح‌های لازم را برای بررسی و تصمیم‌گیری در این موارد به جلسه فردای ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه کند.

وزیر بهداشت نیز در این گفت‌وگو گزارشی از آمار سفرها در تعطیلات اخیر و نحوه اجرا و نظارت بر دستورالعمل‌های بهداشتی در جریان ترددها و سفرهای این روزها به روحانی ارائه کرد.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: