کد خبر: ۱۹۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۱ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
دکتر غریب پور در آیین افتتاح پایانه خدمات فنی شرکت چندوجهی فولاد لجستیک اعلام کرد:
رئیس هیات عامل ایمیدرو با بیان اینکه ایمیدرو به دنبال متوازن کردن زنجیره تولید فولاد است، گفت: این سازمان برای رفع مشکل سنگ آهن به عنوان ماده اولیه فولادسازان، ۴۰۰ هزار کیلومتر مربع پهنه اکتشافی جدید تعریف کرده است.
به گزارش قلم نيوز و به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، دکتر خداداد غریب پور در آیین افتتاح پایانه خدمات فنی شرکت چندوجهی فولاد لجستیک افزود: ایمیدرو در توسعه برنامه های خود با رویکرد استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی، توسعه اکتشافات را در دستور کار قرار داده است.
غریب پور گفت: در این راستا با هدف تکمیل زنجیره های ارزش، کنسرسیوم اکتشاف متشکل از شرکت های بزرگ معدنی نیز تشکیل شده است.

انتقال آب خلیج فارس
وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: فاز نخست انتقال آب خلیج فارس به گل گهر تا پایان امسال انجام می شود و در فاز بعدی طی تابستان آینده، نیز به چادرملو می رسد.
رییس هیات عامل ایمیدرو افزود: در حال تشکیل کنسرسیومی برای انتقال آب دریای عمان به شرق کشور هستیم. جاده تربت حیدریه به سنگان با اعتبار ۸۰۰ میلیارد تومان با حمایت ایمیدرو و شرکت های فعال در این منطقه در حال انجام است.

۴ برابر شدن اعتبار زیربناها در ایمیدرو
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: اعتبارات زیربنا در این سازمان ۴ برابر شده است.
وی افزود: فصلی برای تامین زیرساخت های معادن کوچک تعریف کرده ایم.
رئیس هیات عامل ایمیدرو با اشاره به اینکه فولاد خوزستان حمل و نقل ۳۸ میلیون از ۱۵۰ میلیون بار کشور را برعهده دارد، گفت: این مجموعه دارای عملکرد مطلوب با نیروهای ارزشمند بوده و هلدینگ حمل و نقل این شرکت در حوادث خوزستان بسیار موثر عمل کرد.
وی افزود: امیدواریم سال آینده تعداد واگن های تحت پوشش فولاد خوزستان تا ۲۴۰۰ واگن و نیز کامیون های این پایانه لجستیک افزوده شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: